Krvacanie pri sexe a tehotenstvo

ali1

preco nejdes na gyndu,hm? zeny robia velmi zle,ked zanedbavaju svoje zdravie! a kedze to bolo len po druhy krat,moze byt ze este nemas uplne blanu pretrhnutu,tam je vela moznosti,mozno mas iny zdravotny problem,mozno ten sexulny partner nie je v poriadku...nikdy nevies,pekne na gyndu,ak mas po blizku lekaren chod si kupit tehotensky test,aby si bola kludnejsia.

linda007

ja len sa bojím, či nemohlo sa stat niečo take, že tá "kvapka lásky" a neviem kedy mam ovuláciu, teda neviem či uz mam plodne dni alebo nie..pretože na 14den by to malo byť, a to mi vychadza 5teho, ale kedže mi teraz meskala menstruacia niekolko dni, tak neviem ci ju mam presne vtedy, kedy mam mat.

ali1

nemozes byt tehotna

kurnik naco sexujes ked o tom nevies ani makke f?

okamzite chod na gyndu ,nechat sa vysetrit....co cakas,ze to ci na to povieme my?

linda007

Haloooo :((( prosim poradte niekto, je to normalne ked som ešte stale krvacala? a presiel den a stale ma boli podbrusko, je to preto ze to bol len moj druhy sex alebo prečo vlastne? 23.8.2012 som mala poslednu menstruaciu, styk som mala 1.9. tj vcera, cyklus mam pravidelny už 3 roky, len posl. menstruacia mi meskala 5 dni, poradte