Potrat - sloboda rozhodovania vs. pravo na zivot

Príspevok v téme: Potrat - sloboda rozhodovania vs. pravo na zivot
Magy

Zakladam tuto temu kvoli tomu, aby ste sa TU mohli vyjadrit so svojim nazorom na danu vec.

Poprosim pouzit vlastny rozum a zmysluplne argumenty, nie vyguglene citacie, prip. nazory inych ludi, znamych, rodicov, politikov, cirkvi...

Diskutujte slusne a bez napadania ostatnych za ich nazory.
--
A aby som to zacal a postavil sa na niektoru stranu, tak uvadzam svoj nazor: Kazdy z nas (s vynimkou svojpravnosti zbavenych ludi) ma vylucne pravo rozhodovat o svojom zivote, svojom tele A VSETKYCH JEHO SUCASTIACH.
Ako legislativne, tak aj fyzicky.
A teda v pripade zeny aj o plode vnutri nej, kedze je priamo zavisle na jej existencii.

0vecka

2 lionesssssss takze potom ako sa na tvoju ziadost zariadim sedliackym rozumom tak je odpoved hmmm ... no a co cert nechcel presne taka aku chces :-D

Sejla

podla mňa by sa ludia mali prestať toľko množiť, šak v afrike sa ešte predbiehajú, že kto bude mať viac deciek. Katastrofa

lionesssssss

tak na čo ste tu prišli? že každý má na to svoj názor, a vždy aj bude mať?

že je sprostosť do toho ťahať náboženstvo, že sa stačí riadiť sedliackym rozumom?

potrat je niečo neprirodzené, je to dovolenie toho, aby bolo neumožnnené môjmu dieťaťu žiť. tam sa naozaj nie je o čom hádať :-)))) že vás to ešte aj baví, stále dokola :-D

pan d.

Mozno tu najst nazory za a proti, nic ine som ani necakal. Ak je niekto mlady, tak ma mysliet na vzdelanie a nie na vychovu deticiek.