Moc podvedomia

Príspevok v téme: Moc podvedomia
Wanillka

Kto už čítal knihy ako Moc nášho podvedomia,Miluj svoj život a podobne ?
ako vám to pomohlo, zmenilo vás to?
Veríte v túto zázračnú moc podvedomia ... ? v niečo pozitívne čo často zničíme tak že sme negativistický a potom nám nič nevychádza :)
Budem vďačná za vaše komentáre, názory , rady .... :)

strykoFedor

Take blbosti necitam. Ked chcem pozitívnu motiváciu, nájdem si ju v kvalitnejších zdrojoch. Ale pozitívny prínos tychto kníh na určite typy ľudí nepopieram.

pan d.

Dobry postreh:D Vyber pesnicky bol len nahodny. Ja sa uz rozmnozovat nechcem, netuzim po zene, ani po ziadnych detoch. Mam syna a ten odo mna aktualne chce nejake lietadlo, co lieta a neviem co este:D Len on je moje slnko, na to ostatne jebem, aj na teba netopier:D ale v dobrom.

škoricová

Mne to pomáha vždy... musí byť na to asi aj vhodný typ človeka, ktorému sú "hviezdy" nejak naklonené. :)
Každý si je sám strojcom svojho šťastia. Treba veriť a chcieť, a ono sa to spraví samo :)

pan d

Ja mozem cas zabijat tak, ako chcem. Furt lepsie ako by som mal parat nejaku kozu a pachat jej smradlavu kundu. Amen.

anjelik*

Tie knihy som nečítala. :o) Ale nepochybujem, že boli napísané v dobrej viere pomôcť človeku v jeho duchovnom napredovaní. Problém je ale to, že jedna vec je vedieť a druhá vec uskutočniť. Na to, aby si zrealizovala nejaké tie poznatky v praxi, musíš mať silu. A to silu duchovnú a tá sa buduje poznaním a pochopením. Premýšľaním o prečítanom, skladaním a a rozkladaním jednotlivých poznatkov, až sa s nimi stotožníš a stanú sa pre teba návodmi, ktoré ťa budú viesť v tvojej ceste životom.
A pán d.,nie sú to blbosti. Blbosť je zabíjať čas na nete jalovými rečičkami o ničom. ;o))
A či verím v moc podvedomia? Nuž, podvedomie absolútne ovláda naše vedomie..to znamená, že nás ovládajú naše city, emócie a vášne. :o) Takže uvažovať nad jeho mocou je irelevantné. ;o) Musíš sa naučiť správať sa vedome a nie byť unášaná každým emocionálnym poryvom. Nereagovať na všetko hneď, ale nechať si čas na premýšľanie. :o)

Sejla

no asi takto, človek, ktorý tie knihy vlastne nepotrebuje, toho potešia, lebo ich ligotavé princípy myslenia sú na neho ľahko aplikovatelné a človek, ktorý je negativista, tomu nepomôžu. Tie knihy nie sú žiadny zázrak, iba sa v nich píše to, čo očarí ľudí, to, čo chcú počuť a možno to aj funguje na krátke vzdialenosti.