Obuv Reno - skusenosti

Dawe

Že kvalitná obuv... úplný šmejd, dokonca ani reklamáciu neuznali. Celé vnútro sa odlepilo, topánky sú konštrukčne úplne na figu. Chcel by som vidieť toho človek čo posudzoval tie topánky, podla mňa ich ani nevidel! Končím z Renom a radšej budem chodiť do Rakúska nakupovať ako živiť firmu, ktorá predáva na Slovensku mizernú obuv.

Deria

kvalitna obuv? ja nosim ecco, geox a lands end a este nikdy ma nesklamali. stoja sice trochu viac ale radsej budem mat 3-4 pary kvalitnej obuvi, v ktorych ma nebolia nohy, ako 20 parov smejdov. uz raz niekto povedal: nie som taky bohaty, aby som si mohol dovolit lacne veci.:)

xyxz

ak od vyrobcu na topanke nieje garancia ze su nepremokave alebo vodeodolne, tak reklamacia nemoze byt uznana ak do topanky zateka

jana1558

Natalia123- dvojo tenisiek sa mi rozpadli, to mi pride ze je to taka kvalita akoby z cinaku, co sa tyka doby pouzivania, do dalsich bot mi tiekla voda, na co predavacka argumentovala, ze su z prirodneho materialu a nie je to vada.
Teraz kupujem vacsinou v Bata alebo Deichmann, alebo ked kupis v Tesco F&F, tak ti bez problemov vratia peniaze.

natalia123

:D ach to si ma teda nepotesila, lebo som si tam dnes nakoniec kupila topanky za 45 € ale kedze to je nemecka firma, myslela som si, ze nebude az taka zla :/ No nevadi, ked budem mat problem, tiez tak spravim brajgel :D a aky si mala problem s topankami?

jana1558

Nie nekupuj, boty nic nevydrzia, su to smejdy, ja som mala odtial aj tenisky aj ine boty, a este ked som to chcela reklamovat, robili si zo mna srandu a nechceli mi vratit peniaze, ale nakoniec mi dali v hotovosti, lebo som spravila brajgel, inak davaju len poukazky.