Jeho prvá = jeho posledná?

Príspevok v téme: Jeho prvá = jeho posledná?
Alysea

S priateľom, teda už snúbencom sme spolu čosi vyše roka, čo nie je dlho, ale plánujeme spolu budúcnosť. Po dlhom čase a mnohých sklamaniach mám pocit, že je to konečne ten pravý...bola som jeho prvá, myslím sexuálne. Možno preto ma občas zožiera myšlienka, že čo ak to raz naňho príde a bude chcieť vyskúšať \"niečo iné\"? Aktuálne bývame spolu a o rok aj máme stanovený termín svadby. Viem, že ma miluje a je mi verný...teraz. Akurát neviem, ako by som rozdýchala, kebyže sa niečo také prihodí...sme \"len\" ľudia... Myslíte, že dokáže mať človek len jedného partnera na celý život?

lost

deniki

specialne pre teba, ale moze si to precitat kazdy

Každa zena potrebuje sex aj s inými muzmi ! Zeny prečo nenapíšete o sebe pravdu? Že ste korist?

Áno, zena sa musí aj neskor ´´vybujačiť´´ a tak si zariadovať život. Aby bola už pri muzovi spokojna ze je stale chcena....

Keď tak neurobí, koristovy pud ju chytí neskôr a ty budeš doma sedieť s deckami, a on si bude užívať s 40-tnikmi...

Porozmýšĺaj ešte....ale aj keď sa vybujačí, aj tak nikdy nebude kludna ...:-)

Laara

jezisi..stale dokolecka to iste..ano, chlapi podvadzaju a zeny doma placu do vankusa :DDD sa zobudte uz..tak ako podvadzaju chlapi, tak aj zeny..a nie kazdy sa potrebuje vybujacit a vytrtkat najprv pol mesta aby sa usadil..je to strasne individualne..to ze si jeho prva nemusi automaticky znamenat ze ta urcite raz podvedie, lebo ti to tu napisali..ty sama najlepsie vies s kym mas docinenia..ale takto explicitne to nikto tvrdit nemoze..a chlap ta moze podviest aj ked mal predtym desiatky zien a ma skusenosti..lebo kto je raz kurevnik, kurevnikom ostane..amen :) ale su aj normalni chlapi..nezufaj, ty musis vediet, co mas doma..

a u mna nevera znamena automaticky ukoncenie vztahu..kto si ma raz nevazi, tak nech ide kade lahsie :)

Lulu2011

Allenka - vies co ja sa vobec necudujem staci si precitat niektore temu, ako tu chlapi vyskakuju, ze podvadzat je normalne, potom sa tie zeny zacnu bat a zbytocne si to este pritahuju :(

podvedena - no snazi sa ti naznacit, ze podvadzanie je prirodzene a zeny to maju respektovat, trapne, takych by som bila palicou

deniki

Každý chlap potrebuje sex aj s inými ženami ! Chlapi, prečo nenapíšete o sebe pravdu? Že ste lovci?

Áno, chlap sa musí najprv ´´vybujačiť´´ a tak si zariadovať život. Aby bol už pri žene spokojný....

Keď tak neurobí, lovecký pud ho chytí neskôr a ty budeš doma sedieť s deckami, a on si bude užívať s 20-kami...

Porozmýšĺaj ešte....ale keď sa vybujačí, potom bude zase kĺudný...:-)

podvedená

Nedá mi nenapísať vlastnú skusenosť:
bola som jeho prvá a on môj prvý,po nejakom čase sme sa vzali, manželstvo, deti, dom - to trvalo 14 rokov. Ako je to teraz? som krátko rozvedená, 2 roky paralelne s manželstvom udržiaval milenecký pomer. U mňa skončil.

doubledog - aký má váznam udržiavať manželsvo v takomto trojuholníku??? som nepochopila

Juchu

Ja mam partnera uz 6 rokov, dali sme sa dokopy ked som mala 18 rokov. On bol moj prvy a kedze s nim pocitam do buducnosti aj posledny. Predpokladam, ze ho nikdy nepodvediem, nenavidim ked to niekto spravi. Je pravda, ze som sa zamyslala nad tym, ze budem mat len jedneho sex. partnera, ale preco sa nad tym zamyslam? Lebo okolo mna vsade pocuvam, ze jeden partner za zivot je malo... V telke, v roznych filmoch a serialoch to tiez propaguju.. Kebyze sa vsade hovori, ze jeden partner je OK, tak ma to asi ani nenapadne...Nemam potrebu vyspat sa s inym...
Mimochodom, moj partner uz predo mnou s jednou spal a ja som mala praveze stresy - ze co ak bola lepsia ako ja? Nebude ho to so mnou nudit, kedze moze porovnavat?
Preto si myslim, ze je namieste aj otazka, co ti dal Kafik, nemozes ho podviest ty?
Viem, ze ta to trapi, ale nenic si zbytocne vztah...

kafe

Alysea a čo ak TY podvedieš jeho? To, že si mala sex.partnerov pred ním vôbec neznamená, že mu budeš verná až do smrti. Aké záruky môžeš dať partnerovi TY, že ho nepodvedieš?

nefinka

skusili ste uz spolu byvat? predpokladam, ze nie..
ja osobne by som si nevzala cloveka, pre ktoreho by som bola prva a nieto este po roku vztahu.
Ono po roku vztahu je vsetko este vacsinou vzdy pekne, ta prvotna zamilovanost tam este stale je, vztah vyzera byt idealny..Budete spolu dlhsie, zacnete spolu zit a potom sa az ukaze ako vam to spolu naozaj klape.
Vo svojom blizkom okoli poznam dva pary..
jeden v ktorom su si obaja prvi..ako ten vztah vyzera teraz po siestich rokoch chodenia a aj spolocneho byvania? obaja z nich mali svoje slabsie chvilky, ked v podstate takmer skoncili s niekym uplne inym. ano, su sice stale spolu, ale ako mi jedna strana priznala, keby nemali spolu postaveny rodinny dom, tak uz davno by spolu neboli.
a druhy par? tam je kamaratka pre frajera tiez prva, su spolu cez styri roky, byvaju spolu a chalanisko chytil v 27 rokoch druhu pubertu, viac ako s nou, travi cas s partiou a kadejakymi inymi babami.
Nehovorim, ze sa mas s nim hned rozist, ale tu svadbu by som si velmi dobre rozmyslela.
Ale ja osobne neverim, ze taky vztah v dnesnej dobe môze vyjst..