Praca v cisto zenskom kolektive

Príspevok v téme: Praca v cisto zenskom kolektive
Laurina22

Ahojte.Zmenila som pracu a pracujem v cisto zenskom kolektive.Som tam len druhy den ale citim,ze som nezapadla.Z dovodu:osoby v kancelarii su same zeny a vsetky su rozhadane,neustale na seba za chrbtom nadavaju.Nie som na to zvyknuta,dokonca dnes som mala uz aj ja potycku s mojou sefkou ked ma konatel urcil na riesenie ineho problemu a ona si to vysvetlila po svojom a prestala so mnou komunikovat...

Ako sa vam pracuje v zenskom kolektive?Som sama s takym problemom?

Laurina22

Ciao vsetci.

Velmi pekne Vam dakujem,ako ste sa tu rozrozpravali,ja som sa na zdravie dostala az teraz,nakolko som bola dva dni v praci do 21:00...

Vo vsetkom mate pravdu.Stihla som si vsimnut,ze je tu neskutocna rivalita,kazdy maka sam za seba,co s mojou povahou naozaj neviem ako dopadne pretoze sa castokrat snazim byt za kazdu cenu v praci najlepsia(vid aj cas dokedy som makala...).Z velkej firmy som prisla do maleho kolektivu,kde sa kazdy pred kazdym predbieha a kazdy chce byt ten NAJ.Uvidime ako to zvladnem

Maoamka a LOst dakujem ze mi verite:-))))

arman

Bohuzial, velmi by som si prial, aby to bolo inak, ale realita je taka, ze zazil som cisto zensky kolektiv v praci, a ...
uz nikdy viac.

takisto som si vsimol, ako malo je cisto zenskych skupin, alebo nejakych dobrych partii, kde to funguje.
Napriklad aj cisto hudobnych skupin. Pritom, zeny vedia spievat, aj hrat na hudobne nastroje, ale nikdy akosi nevedia prilis dlho vydrzat spolu same, bez muzskej ruky v tom kolektive.

Nerozumiem tomu, preco je to tak, ale proste vidim, ze je to tak...

Lulu2011

Maoam - tak to jedine mam asi vysporiadane a to partnerstvo, ja som samozrejme vdacna aj za syna, to zdravie keby bolo lepsie, aj tie moje depky by neboli, tak zatial som este mlada :p ale sudim podla toho, ako sa ku mne spravali starsie kolegyne, nevravim, ze vsetky su take! ale jedna mi vyslovene skodila ako pubertacka, len za to, ze po nej sa uz nepokukovalo a muzi povedzme si uprimne tiez na mlade maska radi pozeraju :))

Maoam

Lulu a velmi vela robi vztah, ak je zena v stastnom partnerstve, robi to zazraky..a naopak.
Ale tak toto mas v suchu..:DD.

Maoam

Lulu, mas este 11 rokov ci kolko? :DD
Lulu, ja si myslim, ze toto zavisi od toho, ako budes spokojna v ostatnych smeroch (praca, vztah, zdravie) a hlavne ci budes so sebou vyrovnana, s plusmi aj minusmi a ako budes vediet vyuzit svoje schopnosti a nadania tak, aby si bola vnutorne naplnena, vyrovnana. Lebo od tohoto zavisi potom stupen frustracie a ked ti stupa vek a si s tymito vecami nevysporiadana, tak potom je dost pravdepodobne, ze budes vrcat na mlade a pekne (ktore maju vsetko este pred sebou, otvorene moznosti, vela casu..) :DDDDD.
Ja poznam par zien okolo 40tky a tie su tak spokojne so sebou, no ak budem taka v 40tke,tak mozem byt potom happy :DD. Ale je to aj vec povahy a priorit si myslim.
Ale ty asi nestavias svoje osobne stastie na svojej vizazi, alebo?

Lulu2011

ja zavidim itakom, kebyze viem to oci mam peniaze :))))))))

ale inak v 40tke mozno aj ja budem zazerat po mladsich, ze vrr :))))))))) smaozrejme ich za vlasy tahat nebudem :)))))))

pan d.

praca v zenskom kolektive - rovna sa - psychiatria. Zeny by mali podla mna len rodit deticky, lebo znasaju vajcia:D