Podviedla som ho

Príspevok v téme: Podviedla som ho
kitzebaj

Poradte prosim... podviedla som priatela. Nebola v tom laska ani nic podobne a dokonca ani sex, len sme si dali jednu pusu a boli spolu von ale ja ho nelubim.. len on mna. Nic k nemu necitim, sla som s nim v podstate len preto lebo som chcela zistit ci budem nieco citit, ale necitim, som si tym ista.
Moj priatel sa to ale dozvedel a spraivl mi strasnu scenu :( nechce o mne ani pocut, mysli si ze je v tom nieco viac, namysla si teraz ze som ho podvadzala urcite uz dlho a ja som ho pritom ani nepodvadzala :(( nechce somnou hovorit telefony mi nedviha alebo mi zdvihne a povie mi ze ma uz nikdy v zivote nechce vidiet, naposledy sme komunikovali cez internet ale stale mi len pisal ze tomu nechape ze by mi on nikdy nic take neurobil a ze mu mam dat pokoj... :( ako mam na to reagovat ? Dat mu cas ? Alebo ako mu proste dokazat ze naozaj o nic neslo .. dakujem za vase rady .. nechcem ho stratit

orol

Keď Ste si dali jednu pusu, tak je to v naprostom poriadku. S priateĺom nie Ste naviac zosobášení, neprisahala si srdcom, jazykom ani písmom... čiže nevidím ani najmenší dôvod "tárať" o nejakom podvedení
-oslov Tvojho priateĺa so žiadostou o riadne vypočutie-vysvetlenie a pokiaĺ odmietne, povedz mu, že je blázon a nemá to v hlave celkom v poriadku

3nttt

Vies svojim sposobom si ho podviedla.a dost hnusne. Ty si proste LEN chcela zistit ci je pre teba dost dobry.pretoze na aku rit si potrebovala zistovat ci budes nieco citit?proste si si TY nieco chcela dokazat a on necakal ako taky truhlik. Spravila si blbost tak za nu nes nasledky.

Marsmeloun

dobre robí ... zjavne si riadne decko ked máš priatela a mas potrebu pusinkovať sa s kadekým ... len aby si dačo zistila .... tak ti treba ... mala si rozmyslať skor ... za chyby sa platí .. a aspon sa máš z čoho poučiť

Agnes999

No tak sa na neho vykasli a nabuduce ked budes podvadzat tak si daj pozor, aby sa to tvoj partner nedozvedel! Tot vsjo

skusitmozes

ešte lepšie , skús napísať list a pošli ho , ja som tak dostal list po podvedený,a odpustil som lebo to na mna zaposobilo :) , potom som však bol podvedeny ešte dva krát ale to je už o inom ..

winki

Povedať mu pravdu čo a ako...ak ti na to nedá priestor, tak mu to napíš do správy do mailu. a potom sa mu už nevnucuj, treba mu dať čas. Bola to chyba a je len na nom ako sa s tým vysporiada.