Na mykozu z vnutra - liecivo - ake ?

Príspevok v téme: Na mykozu z vnutra - liecivo - ake ?
dorota77

Dobrý deň

poraďte mi prosím niečo účinné na mykózu, ktorú mám nie len na vonkajších rodidlách, ale i vo vnútri. Predpokladám, že nejaké čípky. Takisto mi nechajte informáciu o tom, či Vám daný medikament zabral, resp. ako je finančne nákladný. Canesten mi akosi nezaberá, aj tak je v podstate len na vonkajšie použitie a mňa trápi mykóza hlavne vo vnútri.

Ďakujem vám,
pekný večer,
Dorota.

dorota77

čítala som aj o tbl. mykomax. Je lepšia vaginálna tableta (canesten), alebo perorálna tableta (mykomax) ? Čo si myslíte, resp. aké máte skúsenosti?

kabel

Canesten combi za 14euro??! U nas som ho videla za necelych 10...uz nevedia, co by zapytali za trosku klotrimazolu!

Liliana65

ešte existuje canesten kombi :) obsahuje krém a "čípok", ktorý lieči zvnútra :) stojí to cca 14 eur... tá tabletka sa dáva na noc pred spaním a mne osobne to pomohlo, ale tak je to individuálne určite

dorota77

ďakujem,

zabudla som dodať, že sa nachádzam mimo mesta, kde mám svoju gynekologičku. Najbližšie zájdem domov asi tak o 2 týždne. Potrebovala by som niečo voľnopredajné.

Dadula56

Treba ist k lekarovi, volnopredajne nie je nic, iba Canesten a ten je na mykozu velmi casto neucinny. Macmiror, Polygynax napr. ale to len na predpis.

Ivka 1

Dorota sú veľmi dobré ak sa do vnútra aplikuje aloe krém v gelovej konzistencii a vkladajú sa probiotiká.Samozrejme dôležitý je pitný režim a zmena stravovania.