Chlapi - úprimne!

Príspevok v téme: Chlapi - úprimne!
Avrila

Vy a vaše kamarátky ;)
Situácia: páči sa vám holka. Zaujímate sa o ňu, musí jej byť jasné, že máte o ňu záujem. Pozvete ju na chatovačku s ďalšími kamošmi. Ona sa však na tej chate dá dokopy s vašim kamarátom, vyspia sa spolu a sú pár asi 2 mesiace. Vy ste z toho vzťahu nešťastný, ale začnete riešiť iné dievčatá. Zoznámite sa s niekym, spokojný 1,5 ročný vzťah. S dotyčnou z chaty nie ste v kontakte. Potom príde z vašej strany k zasnúbeniu (= zmena statusu na FB :))) ). Obrovské gratulácie od chatovej kamarátky, častejší písomný kontakt, ale nič viac. Odpoveď na otázky vašej polovičky - je to kamarátka.
Toto prípad môjho drahého. Nemala som zatiaľ dôvod na žiarlivosť z jeho strany, ale toto mi akosi vadí. Už to, že je to pre neho kamarátka, po tom ako to dopadlo na tej chate, je mi divné......v komentároch na FB ju oslovuje "Katuška" a nikdy jej nič nezabudne komentovať....Mám z toho čudný pocit.

Chlapi aj vy máte takéto "kamarátky"?

sexicek

no, ved stara laska nehrdzavie, to neviete ?
muz bez problemov zvladne aj dve lasky naraz - jednu sucasnu taku prakticku a druhu idylicku, krasne spomienky z minulosti a sen a tuzba do buducnosti ;-)

daj si pozor

Daj si pozor.aj moj mal taku kamosku na fb a nakoniec sa snou aj vyspal a to sme boli manzelia a cakala som babo!!!