Odtekanie plodovej vody pred pôrodom

Príspevok v téme: Odtekanie plodovej vody pred pôrodom
kukulele

Dobrý deň, mám už pár dní po prvom termíne pôrodu, ale ešte mám druhý termín 27-meho októbra...a ide o to, že už 3 dni mi vyteká nejaká priesvitná tekutina, každú chvílu mám mokré nohavičky :-)...bola som dnes u svojej doktorky, ale dnes neordinuje ako naschvál...bolesti nemám zatial žiadne, tak sa chcem opýtať, či je to normálne, že by mi mohla pomaly odtekať už plodová voda po troške...ale fakt len po troške....(lebo ja som bola v tom, že plodová voda odtečie naraz)...tak toto ma zmiatlo, neviem čo to je....môže to byť tá voda, žeby sa mi púšťala pozvoľna potroške??? Kto viete, prosím poraďte...

xxxy

ak Ti odteká voda, tak určite chod do nemocnice ... ak ti odtečie, tak sa dieťa môže pridusiť a skončí to zle.

Nech už si tam!

123456789

nevahaj a chod sa dat skontrolovat do nemocnice...... ja som tiez bola hrdinka a myslim, ze to mohlo prebiehat lepie aj ked sme mali stastie......
drzim palce

M 25

ja som počula, že jednej odtiekla plodová voda uplne a malé neprežilo.. radšej skôr stresovať, akoby malo byť neskoro.

titi...

No ked každú chvíľu máš mokré nohavičky,tak nie je na čo čakať.Ked ti doktorka neordinuje,určite má niekoho,kto ju zastupuje,alebo ked ani to,tak chod do nemocnice.
Men osobne odtiekla náhle,ale nemusí,no ked už toľko dní,tak to už treba riešiť určite.Nie,že ešte pozbieraš nejakú infekciu zospodu...