Medzinárodné vzťahy alebo právo?

Príspevok v téme: Medzinárodné vzťahy alebo právo?
nerozhodna11

Ahojte! Viem, že táto téma nesúvisí so zdravím, ale je to najlepšie a najkvalitnejšie fórum aké poznám, takže sa ospravedlňujem. Ide o to,že som už poriadne na nervy z toho, kam si podám vo februári prihlášku.Najviac ma lákajú odbory medzinárodné vzťahy a právo. Ak je tu medzi vami niekto, nejakí absolventi týchto škôl alebo ľudia, ktorí s tým maju nejakú skúsenost, či už dobrú alebo zlú, prosím napíšte. Budem veľmi rada :) Ďakujem

Maoam

ak mas druhy jazyk NJ, tak byt tebou, studujem v AT alebo DE, nie na SVK, budes mat uplne inu startovaciu ciaru neskor

nerozhodna11

druhy jazyk mam nemčinu... no ved to studium v zahraniči je celkom fajn, ale neviem ci to bude mozné z rodinnych dovodov.. možno tak Viedeň

Dadula56

Ak mas moznost tiez by som sla do zahranicia. Lenze ak chces pracovat ako pravnicka, tak to nema zmysel ist inam, pretoze to by si tam uz musela zostat, hlavne ak by si sla do UK, USA. Ale ak tam chces zostat tak smelo do toho. Tie medzinarodne - nechcem na to zbytocne kydat, ale fakt na to ti ludia nadavali (aj u nas aj v Prahe, aspon teda moji znami). Z akeho bilingvala si?Teda aky mas ten druhy jazyk? Ak mas anglinu, plus ten druhy z bilingvalneho, alebo kazdopadne ak vies dva jazyky, tak sa nemas co bat nezamestnanosti.

Maoam

nie, nebol tehotny :D, ale vyzeral totalne ako single a zrazu bum, ide na matersku s deckom a zena dalej ide chodit do prace :DD

Maoam

neviem, som nadana na prirodne vedy + trocha jazyky, takze s politologiou, dejepisom, geografiou, kulturologiou a pravom nemam spolocne absolutne nic :-/