Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hlasy v hlave

Príspevok v téme: Hlasy v hlave
tima1999

Od malička v hlave počujem také hlasy. Donedávna som to ignorovala. Pred pár rokmi so prešla na inú školu. Bolo tam jedno dievča, ktoré ma zaujalo. Malo zvláštny štýl obliekania a nikto sa s ňou v triede nebavil. Skúsila som sa k nej prihovoriť. Bola celkom fajn, časom som zistila prečo sa s ňou nikto nebavil. Verí v kúzelné bytosti, anjelov, duchov atď. Netrvalo však dlho a stali sa z nás najlepšie kamošky. Raz ma napadlo spýtať sa jej na tieto hlasy v hlave. Vtedy sa mi už začalo stávať že tie hlasy niečo povedali a to sa naozaj stalo. Kamoška mi na to povedala že sú to hlasy anjelov. Ja som však niekde našla že ten, ktorý počuje hlasy v hlave patrí na psychiatriu, tak mám strach. Čo si o tom myslíte?

Gima

Hlas svedomia má v sebe každý. Umožnuje nám to premýšlanie, nad tým, čo konáme. Rozhodujeme sa medzi dobrým a zlým. Premýšlame o buducnosti, minulosti a súčastnosti. Niekto potrebuje tieto záležitosti preberať verbálne s niekým, iný zase preferuje uvažovanie osamote. Hlas vedomia sa neda umlčať. My ľudia máme ľudské duše. Zvieratá zase zvieracie a tie nedokážu rozmyšlať.
Hold človek je tu preto, aby uvažoval, zvažoval, hodnotil, kritizoval, premýšlal a de fakto praktizoval a vykonával neaku činnosť. Samozrejme v prospech ludí. Toto všetko nám umožnuje mozog. Šeda hmota v hlave.
Z hladiska anatomie mozgu, ludská duša sídli v šišinke mozgovej.
Takže buď rád, že sa môžeš hádať s vlastnou dušou.

Inaosoba

A ohľadom tejto konverzacie ... Podľa mna to není na psychiatriu a mimochodom ja ich tiež počujem dokonca ich vidím od malička ... A myslím ai že je to dar ale aj prekliatie zároveň bodľa roho jak sa na to pizrieš z jakej starany

Inaosoba

Niekedi sa mi stáva že počujem celý svet zrýchlene...
Je to dosť otporní pocit...
Napríklad keď normalne chodíte normalnou chôdzov a vy počute že behate alebo mate taký pocit..
Neviete mi nahodou poradiť čo stým ??
A neviete čo by to zapričinovalo ???
Za vaš otpovede vopret ďakujem

Jane_3sto18

To je ako keď niekto vidí duchov. Veľa ľudí povie "ty máš dar, si senzitívny/a na takéto javy" ale veľa ľudí aj povie "nezmysel, choď k psychiatrovi."
Pokiaľ ti tie hlasy nerozkazujú a nie sú agresívne, tak je to myslím že v poriadku. Aj ja by som chcela mať v hlave hlas, s ktorým by som sa mohla porozprávať. Takto si musím vytvárať imaginárny svet a musím sa rozprávať v duchu... potichu.

orol

Ide to z teba ako z chlpatej feky. Konkretizuj ´dalej, to je málo, čo si uviedla. Ty chceš predsa radu, alebo si len tak založila tému, nech forum nespí a šľape?