Strie, dieťa a mindráky

Príspevok v téme: Strie, dieťa a mindráky
Lousiana

Mám 27 a 6 rokov vzťah. Viem že to je možno nemorálne, sebecké a na hanbu... ale ja nechcem mať dieťa s partnerom, mám z toho doslova fobiu. pretože sa strašne bojím že budem nechutne nechutne vyťahaná a budem mať všade nechutné strie a budem mať kozy ako placky. On hovorí že ma bude chcieť aj potom ale nie som taká naivná že by som tomu uverila ani mňa by už niečo také nepriťahovalo a začal by ma podvádzať alebo by som už pri sexe bola len ako mtva deriadená ryba. A nemám potom peniaze na nové prsia laser na strie a trenera... je to hnusné ale pre mňa to je z tohto hľadiska otrasná predstava. Ked som mala pubertu už len vtedy som roky revala lebo sa mi robili strie a do dnes mam z toho trošku komplexy ked som nahá a po matke viem že ich po tehotenstve budem mať... Viem že tu namňa začnete vyťahovať frázy ako že sa mi zmenia priority a bla bla bla...ale neviem nejaku prevenciu alebo niečo proti nim fakt nic neexistuje ? Ako je možne ze napr. Heidy Klum nema žiadne po tých deťoch a pod. Niktorá fakt nemá taký pocit obavy alebo niečo ...

Marsmeloun

no tak ty s takýmito názormi ani dieťa nemaj :).... a nechcem ti nič vravieť ... ale ani v 40 tke nebudeš vyzerať na 20 :D ci budeš mať dieťa alebo nie :D ale sa nečudujem že su dnesne deti také aké su ... ked najvecsí problem maminiek je plackaté prsia a to či budu v posteli ako mrtva ryba :D :D ale zjavne to je tým že este nie si zrelá na dieťa .... len ked ho nechceš tak ho prosím nemaj spravíš tym službu viacerým :)

vebe

Stale su nam vystavovane na obdiv vseliake celebrity, lenze kolko retusovania je potrebne na to, aby sme videli ich dokonale tvaricky a telicka v casopisoch, kolko ludi ofukuje tieto celebrity, aby boli na vzhlad take "dokonale", kolko casu im zostava na ich deticky, kto z nas vie, aky je ich zivot tak v skutocnosti, ked nie su na strankach casopisu, ale doma v domacom obleceni, kto z nas vie, ako vyzeraju, ked rano vylezu s postele. Mna by zaujimalo, co si napriklad myslia ich deti ako nich ako o matkach, ako to cele, tu dokonalost vidia oni, ci by radsej nemali doma taku normalnu "nedokonalu" mamu. Ake su ich vztahy tak v skutocnosti, ako sa citia, ked maju 50, 60 a podobne. Nerobim si iluzie, podla mna my realne zeny sme na tom lepsie, aj ked s malymi ovisnutymi prsiami, ale s pokojom v dusi, s lepsimi vztahmi v rodine, s detmi a tak.Skoda, ze sa dnes tak strasne propaguje fyzicka dokonalost ludskeho tela, na ukor tej dusevnej

Susy1982

Mila Louisana
pokial ani ty a rovnako ani tvoj partner nechcete mat dieta,nie je co riesit,je vsetko ok.horsie bude ak on bude chciet a ty nie,vtedy moze prist riadny zlom vo vztahu a pride niekto kto s tym nebude mat problem, a mozes sa ocitnut nechtiac mimo vztahu.Ak tomu chces predist je dolezita uprimna komunikacia medzi vami obomi o vasich uvazovaniach pocitoch,dieta je uzasny dar,krasnou mozes byt aj po porode chce to trochu drezuru,neprejedat sa ,hybat sa ,byt pozitivne naladena a hlavne nemysliet na to co by mohlo byt,zijes dnes,nie vcera ,nie zajtra ,neboj sa nicoho ,riesenia sa najdu pokial budes sama chciet....vsetko dobre

arriva

Okrem toho - prsia ovisnu tak ci tak, pokožka stratí pružnosť, vlasy osediveju, každá priberie tam kde nechce, jediné čo ostane je duša a charakter , ale na to kasles vsak :) zostarnes nezavisle od deti, ale bez deti budem zatrpknuta furia. Ked si uvedomis, CO si riesila za malichernosti

Lulita

my po porode aspon mame narok mysliet na plastiku :p ale kolko mladych bab! s peknymi dvojkami, ktore este nerodili si idu dat nacpat implantaty, aby mohli zbalit lepsieho "Kolara" skor to je smutne, takto umelo si navysuju sebavedomie, zial starneme a z kazdej raz bude babicka a moze sa aj poskladat a 18tkam sa nevyrovna uz, proste zivot...

mam 30 a ani jednu plastiku, ale samozrejme by som nejake vylepsenia chcela, ale tak momentalne sa neda

vebe

Dievcata, neberte to tak tragicky. Po narodeni deti to u normanych zien chvilu trva, nez sa veci na tele upravia, ale uistujem vas, ze mnohe sa fakt upravia aj bez drahych kozmetickych vonkajsich zasahov. Ked su deticky male clovek je rad ze zije a nema moc casu sa sebe venovat (aspon u mna to tak bolo).Ale mne to vtedy ani tak neprislo, proste som bola cela pre deti Ale aspon nieco sa da, trochu sa hybat, jest s mierou a tak. Ja mam deti velke a asi nikto z vas by moc nepovedal, ze som mala velikanske brusisko, ze som rodila, po nociach nespavala a tak. No prsia, dobre, tie su take ake su, ale poviem vam, ze u nas zien z realneho zivota na prsiach zivot, laska a ani uspech vobec nestoji. Pripisuje sa tomu podstatne vacsi vyznam, ako to v sktocnosti ma.