Myslíte si, že je správne priživovať sa na nešťastí iných?

Mrska Silvuska

...skor si polozme otazku, preco musia byt relacie, kde sa pomaha ludom v takych tazkych situaciach, ked si platis vsetky dane ako mas, si obcan tohto statu a bla bla bla...ked si zdravotne na tom tak zle, ze nevies uz "kudy kam" a nie je nikto a nic v tejto republike, aby ti pomohol...
ked vam tak tato relacia vadi, resp. ocenenie pre vila, ok, nepozerat, nepodporovat sledovanost a mate to poriesene.
len si dajte otazku, ak by ste chceli pomoct niekomu vy, aka je sanca zohnat pomoc financnu, zdravotnu, stavebnu firmu, sponzorov a podobne? sanca de facto nulova. nie preto, ze nie ste v tv, bohuzial preto, ze ti, co vam maju pomoct, nebudu zviditelneni. moj nazor. a preto, ak je tu niekto,kto chce, dokaze a vie tym ludom pomoct, nech to robi. bez ohladu na to, ci ide o sledovanost, o zviditelnenie moderatora, o emocie, o to, ze firmy a ludia si robia reklamu, podstatny je podla mna konecny vysledok. a to je ta pomoc.
a ak ti ludia o pomoc nestoja, su svojpravni, maju usta, pokial nie som stotoznena s tym, ze chcem, aby mi niekto takto pomohol, vycapil ma do hlavneho vysielacieho casu a podobne, nie je nikto a nic "dokopat" ma na suhlas.
kolko ludi, tolko chuti. na druhej strane, ruku na srdce, ak to pozerate, nemate pocit, ze sa mate kralovsky? lebo ja ten pocit mam. byvam, pracujem, dieta mam tuk tuk na celo zdrave, vztah funkcny-oproti niektorym ludom z modreho z neba mi je sveta zit.

lost

na druhu stranu, aj ta rodina by mohla dat obcas pokoj :D a ked to nie je naozaj nutne dolezite, tak nechat toho svojho clena si uzit zivot na 45 minut a nechat ho/ju dopozerat tu relaciu :P :D

lost

No ale to uz ludi nenaucis, nech nepozeraju TV :D
To uz hold zapad do mojich teorii o ich retardovanosti, k nie su schopnny vzdt sa TV aby boli so svojou rodinou.
ano - relacia ide len raz a rodina to bude stale.
ale aj tak, relacia mi nic neda :D
ked uz fakt taky extremisti ze to chcu vidiet, tak nech si kupia video a nahraju to a maju vybavene..
ale to nie je chyba TV (pokusitela), ale chyba dopytu (retardovany divak).. To mas to iste ako s prostituciou, ak by nebol dopyt, nebol by ani ponuka, ani obchod s bielym masom atd..
Vsetko je len o retardacii (alebo egoizme) populacia.. plebsu a podobne..

Mimulus

Maoam, arriva, Cariboo súhlasím so všetkými názormi no hlavne s Maoam. Navrhnem aby túto tému zrušili no ešte predtým by som sa k tomu rád vyjadril. Tá relácia spôsobuje podľa mňa niečo ako davovú psychózu, pretože už od veľa ľudí som počul, že na nich nemali čas priatelia alebo jednoducho chceli ísť s niekým von a nemohli, pretože práve vtedy vysielali Vila :( Možno som to prehnal ale vlastná skúsenosť... Ľudia sedia pred televízormi a sledujú utrpenie druhých namiesto toho aby si všímali ľudí okolo seba a problémy ktoré majú. prečo neklesá počet samovrážd, prečo ľudia nedokážu vyžiť? Dám jeden vymyslený príklad: predstavte si hypoteticky situáciu, kde manžel alebo manželka pozerá akurát modré z neba a zatiaľ ten druhý vyskočí z okna :( Viem toto som zase prehnal ale tak nejako to vidím ja. Maoam má pravdu, nikto nevidí tých, čo skutočne pomáhajú a nedokáže ich oceniť a to je podľa mňa veľmi smutné. Koľko je napríklad podnikateľov, ktorí pomáhajú nezištne a bez popularity. Ja netvrdím, že Vilo nikomu nepomohol, len ma dosť nahnevala tá medaila a ako písala arriva mal ju dostať buď celý štáb alebo niekto, kto si ju naozaj zaslúži!A Cariboo čo sa týka Tv novín tak mám podobný názor naozaj je to horšie ako toto a nedá sa na to pozerať. Tak mi odpustite, chcel som len vyjadriť svoj názor a nechcel som spamovať v nejakej téme.

Cariboo

maomam, mna by zaujimalo akoby sa oni citili v ich kozi(trpiacich), iste by im to nebolo prijemne. nechapem preco to potom robia

pan d.

Je to nieco podobne ako ked vysielali za socializmu. Pozrite sa na zapad, kolko je tam nezamestnanych, fetakov a pod. kriminalnikov. A hned nam bolo lepsie na dusi:D

Maoam

ja neviem, mne je pri tom zle, ja take veci nepozeravam, dost ze viem, ze je na svete vela tyranie, nieto sa este vyzivat v tom, ako cele minuty niekto nataca utrpenie ineho cloveka, zvlast ludia, ktori velmi nevedia prejavit emocie prezivaju emocie takto, cez druhych ludi, ktori trpia.....je to uchylne