Nemám žiadne kamarátky!

Príspevok v téme: Nemám žiadne kamarátky!
sunnyday76

Viem že podobné témy tu už sú, ale prečítajte si to a poraďte mi. Mám 15 a nemám žiadne kamarátky. Som prváčka na strednej a myslela som si že to bude lepšie ako na základke. Tam to bolo strašné. Smiali sa mi že som stále ticho ale ja som sa proste nemala ským porozprávať a často som kôli tomu aj plakala. Teraz je to už lepšie môžem sa s niekým porozprávať ale nemám kamošku s ktorou by som išla von, vyrozprávala sa jej. Som mladá a nechcem celú svoju mladosť presedieť doma. Občas chodím niekam so sestrou ale iba občas lebo nemá čas. Ja nikam nechodím, každý deň do školy a domov. Ani cez prázdniny som nemala s kým chodiť von. A keď od niekoho počujem ako si super užíval leto s kamarátmi, je mi to strašne lúto že ja som taká sama :( nechápem prečo si neviem nájsť kamarátky, asi preto že som taká tichá ale ja za to nemôžem. Som taká od základky kedy som sa nemala s kým baviť a mala som sprostých spolužiakov tak som bola radšej ticho, pretože sa mi smiali aj keď som niečo povedala :( Prosím vás poraďte mi čo mám robiť, čo mám na sebe zmeniť. Blbé komenty si plis nechajte pre seba. A keby mal niekto podobný problém tak sa ozvite.

Mimulus

Vieš koľko ľudí je bez kamarátov a bez skutočných priateľov a koľko ľudí aj z tohto fóra by malo veľmi rado pár priateľov? Nie si sama. Voľakedy by som Ti napísal, či by si nechcela byť mojou kamarátkou ale moja choroba mi to nedovoľuje :) Pozri ďalšie témy a určite nájdeš aj tu :D

sunnyday76

Mne by stačila aj kamarátka s ktorou by som išla napr. do kina, nie hneď priateľka.

Mimulus: Áno za kamarátou by som bola ešte vďačnejšia, ale myslím si že v mojom prípade je nemožné si nejakého nájsť :(

Mimulus

Pamätaj, ak sa chceš niekomu vyrozprávať tak nie kamarátke ale skutočnému priateľovi ktorému naozaj dôveruješ! S kamarátmi môžeš ísť na pivo, na zábavu alebo sa s nimi smiať ale nikdy im nemôžeš naplno dôverovať alebo im plakať na ramene :)

Mimulus

Skutočných priateľov netreba hľadať! Viem z vlastnej skúsenosti - človek o ktorom som si to myslel dlhé roky ma nepríjemne zradil a veľmi mi to ublížilo a to sa akože budovalo priateľstvo. Naopak s iným človekom som sa stretol a okamžite z nás boli priatelia... Ale dávaj si hlavne pozor nato, komu dôveruješ.

Magy

sunnyday76 - nemyslim, ze by si potrebovala na sebe nieco menit, prip. sa pretvarovat a nasilu sa zabavat len preto, aby si bola "in" ci sucastou partie.
kazdy sme iny a to, co je prirodzene pre spravanie jedneho, je neprirodzene (a trapne) u ineho.
bud sama sebou a uzivaj si veci, ktore ty sama povazujes za hodne uzivania si. nemusis sa opicit po rovesnickach, najdi si svoj svet a ludi, ktori budu s tebou zdielat TVOJE nazory, radosti, vasne a postoje, konicky a zaujmy.
bud stastna ty, aka si, nehladaj stastie tam, kde nie je a kde ho najst ani nemozes. ;)

Mimulus

Dobre to poznám no ja som nikdy s kamarátmi problémy nemal. tých bolo okolo mňa niekedy až príliš - mal som skôr problém nájsť skutočných priateľov.