Je OK kamaratit sa s nim?

Príspevok v téme: Je OK kamaratit sa s nim?
vilili

Ahojte,som na strednej a velmi som si oblubila jedneho profesora.Mam ho velmi rada a ja jemu som tiez myslim ze velmi sympaticka.Velmi ma zaujima ako clovek a jeho nazory na zivot.myslite ze je v poriadku keby som sa ho opytala ci by si niekedy nenasiel cas po skole/cez prestavku ze by sme sa mohli rozpravat?viem znie to trochu cudne.ale velmi malo ludi ma dokaze ocarit

system

naozaj je profesor ? Neviem o tom aby na nejakej strednej ucit nejaky profesor. Ludia s takym titulom ucia na VS a (s prepacenim) nese*u sa s deckami na strednej :D
--- k teme: ak sa chces s nim rozpravat tak si priprav vopred nejaku temu, a spytaj sa ho ci by nemal niekedy cas pokecat, ze ta zaujima jedna tema a si zvedava na jeho nazor. Ak prijme potom mozes prejst aj k inej debate, len si to rozmysli ci to nebude tahsie pre teba, zacnes ho mat rada viac a co potom ? ja na tvojom mieste by som radsej kaslal na to ;)

vilili

pravdou je ze sa mi asi trochu aj paci,prave takto by som tomu ale chcela predist.spoznat ho v realnom svetle by mi predsalen zrealnilo pohlad nanho.urcite by som mu nechcela takto ubliziz,ma rodinu.neviem ale ako ho mam oslovit,ci sa toho nezlakne a nebude ma pokladat za divnu

Magy

skusit mozes, ale musis vediet akceptovat aj odmietnutie. ma na to pravo, zvlast v takom postaveni, v ako sa momentalne nachadzate.

Agnes999

Tak spytat sa ho samozrejme mozes, ved uvidis, co ti povie. Ale ak z toho cakas nieco viac, tak budes asi sklamana, urcite by neriskoval svoje zamestnanie kvoli romaniku so studentkou.