Nepekny tvar prs

Príspevok v téme: Nepekny tvar prs
aurelia 9210

zdravim :) mam takyto problem, mam 23 rokov a velkost kosickov B-C (zalezi od predajne spodneho pradla) pre par dnami som pozerala zakrok jednej plastickej operacie kde malo jedno dievca problem s prsnikmi, jeden prsnik mala vacsi ako druhy (toto nieje moj problem :) ) valcoviteho tvaru (toto uz ano :-/ ) doktor ktory ju prehliadal spominal ze prsia valcoviteho tvaru mozu narobit vazny problem v buducnosti pri kojeni a podobne. hladala som vsade mozne na internete ale nikde som nic podobne nenasla, cize ziadna informacia o tom ci to je pravda alebo nie, preto by som vas chcela poprosit o pomoc pri akych kolvek informaciach, alebo kontakt na odbornika s ktorym by som sa mohla spojit, bola by som vam velmi povdacna. pre predstavu prikladam link valcovitych prs no neviem ci vam to zobrazi:

www.google.com

Monitaaa

neviem celkom presne akeho odbornika myslis, pretoze asi nič okrem plastickej operacie by sa s tym nedalo urobit. Skus napisať do temy silikonove prsia je tam strasne vela zien, niektora mala určite prsia ako ty... Tvar prsnikov sa da upravit aj bez implantatu