Bolesť brucha

kasandra

Tak to bude asi zápcha:)Papáš jogurty ovocie a zeleninu? A čo pohyb, ten má tiež vplyv na peristaltiku čriev.

kasandra

No myslela som tak, že či viac v pravej, v ľavej, v strede, v hornej či dolnej. Na základe toho možno usúdiť či ide o pečeň, žlčník, slepé črevo, žalúdok, hrubé črevo atď. No ak ťa bolí celé brucho, tak to môže byť zo zlého stravovania, nafukovanie, nesprávna výživa.... Iné ťažkosti nemáš len tie bolesti a nechutenstvo? Potom to môže byť z nesprávneho stravovania a zlej črevnej mikloflóry.

kasandra

juraj147- nepíšeš v ktorej časti ťa brucho bolí? Na základe toho sa dá zistiť čo by to asi mohlo byť.

Juraj147

OK pre menej chápavých, čo znamená ak mám zápchu resp. aký je dôsledok, samozrejme viem čo je zápcha ale čo to má spoločné s bolesťou brucha, konkretnejšie poprosim viem že asi je to ťažko popísať ale proste je to niečo važne alebo to prejde?
Ďakujem

orchidejka

ak mas krce, skus nospu..tazko ti mozeme takto pomoct lebo nevieme ako to boli, co presne ta boli..
nemas zapchu alebo nieco podobne?

Juraj147

Ono proste je to take ako keby krčovite alebo proste ja neni som odborník neviem Vám to kvalitne vysvetliť. Asi 2-3 deň mam občasne bolesti, nič strašne ale neni to príjemne a normálne.