Môže to byť pravá láska?

Príspevok v téme: Môže to byť pravá láska?
coteraz00

caute, stala sa mi taka vec. mali sme dlhorocny vztah. jemu casto hrabalo a dva krat dal pauzu ze chce byt slobodny, prvykrat sme sa po mesiaci k sebe vratili.. a druhy krat, teraz, uz som to ukoncila. bolo vidiet ze chcel skusit ine baby..
teraz sa spamatal a chce sa vratit. priznal sa ze v opitosti sa s jednou vyspal (teda nie celkom, lebo zevraj sa po minute spamatal)..
ja som sa z toho rozchodu dostala, uvedomila som si ako mi klamal, ako stale vymyslal hluposti,.. len teraz sa objavuju stare city, on mi stale hovori ze to uz bude ine, ze bol nevyzrety a nevybureny. (je pravda ze sme boli spolu od 16)
moze to byt aj tak prava laska z jeho strany? nam bolo spolu super, rozumeli sme si, vela sme sa smiali spolu..
vy chlapi by ste tiez mali potrebu spoznavat ine baby kebyze mate perfektny vztah, vsetko klape, .. ale ste spolu od 16...atd??
diky

Agnes999

pokial mu to odpustis bude mu jasne ze si s tebou moze robit co chce, moze ta podvadzat a vzdy mu to odpustis. lebo vsak je vam spolu dobre. pokial ho zrovna nestrka do nejakej inej.

blecha

som síce žena a teda ti neviem odpovedať na tvoju otázku, ale ....
ten tvoj ťa nie je hoden!
kašli na neho, nikdy ti asi nebude verný a nikdy asi nebude vybúrený. Keď sa s tebou dokázal 2 krát rozísť a zase to chce, tak asi nie je celkom OK.