Príznaky tehotenstva uz po 3-4 dnoch?

markketa

no vidiš,ja som ti to pisala,že nemaš stresovat a ak ti dva testy vysli negat.tak pohoda,niesi tehotna.ešte par dni počkaj a ak do buduceho tyždna nedostaneš,tak behni natu injekciu.asi si pod stresom,alebo mas trošku nachladnuty spodok,preto ti tolko meškaju,aj zmena počasia nato može mat vliv.tak pa

anonym_11330

a ak menzes nevynecha tak zena nie je tehotna nie????a ked ho uz dostane tri krat tak by nemala byt tehotna nie???

mmmm1

takze dnes som si urobila po 15 dnovom meskani menstruacie tehotenske testy az 2 a na obidvoch vysla jedna palicka..je mozne ze to nie je presne?velmi sa bojim este mi to tak dlho nikdy nemeskalo prosim poradte

bzzzzzz

Janka1221. Tehotenstvo sa ti hned neprejavi. A 3-4dni je príliš skoro, na to aby sa ti prejavovali priznaky. Skor by som povedala, že si v stresoch a to ti moze sposobovat nevolnost. K oplodneniu nedochadza hned. Spermia ti moze oplodnit vajíčko, ale nemusiš byt hned tehotna, pretože to vajicko sa musi este usadit, a ak sa neusadi tak odumrie. či by si bola tehotna sa da zistit az niekedy 4 den po vynechani menstruacie. Vtedy by sa mali robit tehotenske testy. tak sa nestrachuj, pretoze stresy ti mozu oddialit menstruaciu a potom vudes este viac vystrasena, že si tehotna.

markketa

ozaj a mas strach,že si tehotna,lebo si mala sex bez ochrany?urobil sa tvoj chlapec do teba?lebo ak nie,tak sa nemas čoho bat.ak ano,tak nemusi ta vyvolavačka zabrat.

markketa

mne sa perkrat stalo aj to,že som nemala cely mesiac.vieš čo?ja ta ukludnim!skoč k dr.daj si pichnut vyvolavačku a maš po strese!

mmmm1

keby si mala pravdu ale 14 dni a este nemam menstruaciu a ani ziadny pocit ze by som mala dostat....ja to uz psychicky nezvladam

mmmm1

nikdy mi tak menstruacia nemeskala a ake su priznaky toho ze mozem byt prechladnuta ked nic necitim ani bolest proste nic