Vie mi niekto poradit?

Príspevok v téme: Vie mi niekto poradit?
marcelka115

Mám takýto problém...Mám týžden priatela s ktorým som doteraz pohlavne žila iba s ochranou...Ziaden oral ani sex bez kondomu nebol...Dnes sme sa rozhodli že to vyskúšame aspon orál bez kondomu. orál som mu urobila do konca na moje prisa.Do teraz som nemala žiadnu pohlavnú chorobu. Sex prebehol asi takýmto stýlom: Najprv sa robil sám rukou, ktorou potom vnikol do mna...Po sexe mi oznámil že v minulosti mal chorobu syphilis...ktory má ale aj nemusi mat vyliečeny..Teda neviem či je vylieceny..Možem sa z tohoto mojho sexualneho styku nakazit? Prosím poradte mi...Dakujem

marcelka115

v prvom rade sa vam chcem vsetkym podakovat za vase prispevky..no momentalne sa strasne bojim, a uz len cakam na dobu kedy uz bude mozne v krvi zistit ci mam tu chorobu alebo nie...hoci on mi tvrdi ze je uspesne prelieceny, comu samozrejme uz neverim pretoze sa ma hned po tom vsetkom pytal na ranky na ruke co mam od mojej macky...alebo ci sa nechavam lizat od niekoho ineho..(pytal sa ci som mala oralny styk aj pred nim s niekym bez ochrany)...a ano bohuzial mi to vsetko povedal az potom ako to skoncilo...inak by som to samozrejme neurobila...

Kvety zla

adler ale ved mala nechraneny oralny sex... navyse syfilis je bakteria, nie virus. a ani kondomy pred nim nechrania stopercentne.

Kvety zla

ano mozes sa nakazit, a partner ti to mal povedat vopred. neviem ci je to tak aj na slovensku, ale ak vie ze ma pohlavnu chorobu a zataji to dopusta sa trestneho cinu.

Adler777

vírus sifilisu velmi rýchlo hynie mimo tela, preto je mozná nákaza len pohlavným stykom, .... ale tak jasne daj sa vysetrit, na sifilis sa uz dnes neumiera, je rok 2012 nie 1912 takze klud

xem

to ti akože oznámil až po sexe ? debil jeden aj za stádo volov ja som mojej oznámil už len to vopred že mám také mazové žliazky a to nieje ani choroba a ani nič len z estetického hladiska ...