Kto ide so mnou? - Dukanova dieta

Súvisiaci obsah

mima180279

no ahoj DM kde si??? ja si zvikam na prácu a dnes aj na školopovinné decka ... snať to nejako zvládneme
jem veľa paradajok a papriky pudinku a jogurtov ale občas si zmĺsnem aj na slivke alebo hrozne ...aj ked viem že by som nemala...

DM

mima fakt som rada,ze mas pracu a tesim sa:))))ja si nosim tiez nejaku polievku(kapustovu,zeleninovu,hokaido,brokolicovu)peciem si k tomu zemlicky a tie si do toho natrham,potom mäsko so zeleninou a najradsej palacinky s tvarohom,dnes som mala citronove briosky s jogurtom...mnam:))zajtra si berem polievku s kur.mäskom,rajcinky,tvaroh,a tuniakovy salat...tak sa drz...

mima180279

ahoj DM tak ja mam novinky ....PRACUJEM... dnes som po nočnej prvej a pred druhou... tak je to pre mňa zásadná zmena ... snažím sa napriek tomu držať pijem metoví čaj a kavu jedla som mesko na mrkve zo smotanou a poznejšie si dam vývar alebo nejaku parku neviem čo do roboty
porad niečo...

DM

no ahoj mima!ja som si dnes hokaido dala na podkovicky ,okorenila podla chuti a dala piect...mnam a skuracim mäskom grilovanym bolo super,z polovicky som si uvarila aj polievocku a opecene zemlicky k tomu:))

mima180279

ahoj DM tak ja som včera po dlhom čase bola behať ...a celkom som bola prekvapená ako ľahko to šlo. hokajdo mam aj posadene a zopar raz som si už strhla ale kvoli tomu suchu je dosť biedne tak sa po ňom pozriem v lid.. minule som si všimla že ho už predavajú. včera som v jednej diskusii čítala že sa nemusí lúpať...tak to som nevedela ja som ho poctivo lúpala skusim to zmeniť...:)

DM

mima ja som to hokaido poumyvala,vydlabala a nakrajala na male kusky ako zemiaky,dala som to piect posolene,okorenene podla tvojej chuti,piekla som to asi 35-45 min,tak ako zemiaky...ja som si tam pridala cuketu,cibulu,cesnak,papriku a upiekla,mnam:))
mozes to aj s karfiolom zapiect,mozno nejake vajicko atd...aj grilovane nema chybu:))

mima180279

ahoj DM aj ja som tu stale ale nechcem pisať sama so sebou :) ja hokajdo robím len na krémovú polievku ...tak daj nejaký recept!!!ja mam teras vahu stejnu tak že by som ešte tých 10kg chcela zhodiť musim pridať pohyb už som si našla parťačku...dcéru na beh...len do kedy nam to vydrží

DM

ahoj mima!sem tam nakuknem,ale uz tu nikto nepise,teda len zriedka...ja som uz na tom lepsie,schudla som to co som na dovolenke presvihla a uz idem dole len sem tam zhresim...este 9kg a mam to v suchu:))velmi mi chuti hokaido a mam to namiesto zemiakov...je uplne super...
a ty ako?dari sa?