Asi mesiac mam mierne bolesti v podbrušku..

Príspevok v téme: Asi mesiac mam mierne bolesti v podbrušku..
linda255

asi mesiac mam mierne bolesti v podbrušku. robili mi sono moč mechura - bolo ok. aj rozbory moču boli v poriadku. teraz mam takú slabú pálčivú bolesť v pravo dole v podbrušku. doktorka mi kazal byť doma v teple a vela piť. žiadne lieky mi nedala. čakam na krve vysledky ešte. nemôže to byť aj slepe črevo, alebo zapal vaječníkov alebo tehotenstvo? ja už fakt neviem, prosím poradte mi :-( som zufala.

katuša156

áno,určite by si to zbadala.Ja som ešte mladá a nerobila som to ako sa to stalo ak sa smiem spýtať?prepáč že som zvedavá

linda255

ahoj katka. ano mala som sex s ochranou - vždy. od posledneho sexu som mala už 2 krat menzes. robili mi rozbor krvi-takže myslim že by to zistili. nemam žiadne priznaky tehotenstva. sex som mala pred 2 mesiacmi, čiže to by som si už asi všimla. nie?

linda255

no ved teraz sa nalievam riadne. no ta pani doktorka podla toho čo som počula je vraj velmi dobrá odborníčka, je to nefrologička. tak jej budem veriť. budem teraz vela piť a o dva tyždne sa mam u nej ukazať. dakujem ti pekne ethelka. musim bežať do školy:-) pekný den. pa

ethel

keďže to bolo podla nej v poriadku tak z toho zberu moču usúdila hlavne tú dehydratáciu...Denne vypi aj 2-3 litre...Ja hneď ráno keď vstanem vlejem do seba také 3 deci letnej vody...