Keď sa chudnutie zastaví...

Príspevok v téme: Keď sa chudnutie zastaví...
kikia

Ahojte :-) už vyše roka poctivo cvičím 3xtýždenne spinning, prípadne švihadlo, beh, stravujem sa racionálne. veľa šalátov ale dám si kludne aj sladké aj pečivo párkrát týždenne. Schudla som 10 kg a vyformovala si perfektne boky, zadok.. ale chcelo by to ešte asi tak 5 kilečiek. Chudnutie sa však od leta zastavilo..... stále poctivo cvičím, dokonca aj cez vianoce som 3x týždenne behala. Známa mi radí zotrvať a že váha sa opäť pohne dolu... ale ja už akosi čakám dlho od leta a ono sa to dolu nehýbe. Prosím poraďte!! :) dakujem pekne

Kikuš

Elis85

Skús si na pomoc vziať nejaký výživový doplnok. Ja napríklad každé ráno beriem 2 tablety guarany. Kupujem na guaranaplus.sk Nečakaj od toho zázraky, no ja osobne cvičenie zanedbávam a váha ide aj tak stále pomaly dole. Pri cvičení je účinok určite lepší, dúfam že ti pomôže.

Magy

kikia - tak to si vaz, si jedna z mala. kiezby to "pohyb je droga, ak nejdem zopár dní som nervózna." pocitovali vsetky ostatne zeny. ale ked si zalistujes v kategorii diety a prejdes temy, vyzera to skor naopak. :(

kikia

ďakujem :-) máte pravdu - jasne že ide o tvary a svaly, nie o váhu. ja vážim 61kg pri výške 165cm. na strednej som mala tých 56kg, to som sa cítila naj. pohyb je droga inak. ak nejdem zopár dní som nervózna. snád sa to pomaly ešte bude hýbať k mojmu cieľu. cvičeniu zdar !

Magy

presne ako pise cry, chudnutie sa nemeria vahou, ale mierami! potrebujes robit viac anaerobne cvicenia, nez silove, kazdopadne s pohybovou aktivitou neprestavaj. par kil hore dole je irelevantnych, podstatou je, aby si bola zdrava a svieza, plna zivota a elanu. ci nie? ;)

[zruseny22]

Podla mna tiez zotrvat, alebo mozno uz nemas z coho chudnut:) A pri cviceni sa "buduju" aj svaly a tie su tazsie ako tuk..