Chlapi ako by ste reagovali vy?

Príspevok v téme: Chlapi ako by ste reagovali vy?
winnie77

predstavte si sitaciu, že ste mali vážny vzťah, ale vy ste to ukončili (nebolo to nič vážne, mysleli ste si a cítili, že partnerka nebude šťastná tam, kde žijete..), navrhli by ste, že sa môžete počuť ako priatelia, ale nič viac...ešte sa párkrat počujete..partnerka vám všetko vysvetlí a povie, že vás ľúbi...potom vy už nereagujete a neodpovedáte..ani k blahoželaniu k sviatkom..ale partnerka sa ešte pokúša vám vysvetliť, že by chcela byť s vami v kontakte, že vás nechce stratiť ako človeka...priateľa, naozaj bol medzi vami pekný vzťah, ale vy nedpovedáte...čo to znamená??? môže ešte chlap niečo cítiť, len kvôli hrdosti sa neozýva lebo to ukončil on? alebo si je istý, že partnerka stále niečo cíti a nechce aby si myslela, že bude niečo viac? chce naozaj zabudnúť aj keď to bola veľká láska? myslí si, že už by to nešlo? čo si vy myslíte a ako by ste reagovali? viem, že každý sme iný..ale čo to znamená zo strany chlapa? keby vám šete partnerka napísala, po 2 rokoch, že pochopila, že už nechcete mat s ňou nič spoločné ale aj tak vás lubi...bolo by to pre vás z jej strany ponižujúce...stratí hodnotu? len to že vás naozaj lubi, chce bojovat, lebo vás nechce stratit, žena ktorá vás naozaj lubi...poradte chlapi...

winnie77

nehovor, že ja som písala, že nie som si istá toho dôvodu rozchodu...povedal mi to predtým a počul ma o tom hovoriť...a ak tam bolo niečo iné asi by mi to mal povedať nie? to je ta slabosť od vás...a ked sa vám niečo také stane nariekate...lebo chcete byť silný a nariekate...aby sme my ženy boli závislé...česť výjnimkám

winnie77

mamutt !!!! ja si môžem dávať tém ako ja chcem...každý človek je iný...a reaguje rôzne...len chcem počuť názor z mužskej strany...kedže zmýšlanie žien a mužov je rôzne...a vôbec ty ani nevidíš do môjho problému..nevieš ako sme si boli blízki..a ked ty píšeš že ani ty by si ma nechcel? poznáš ma?!?! uvidíme, ked ty sa ocitneš v takej situácii...

mamuttt

a podla toho, co si uz pisala inde si nie si 100% ista, ze to bol tento dovod, tak nechapem, o com furt tocis, mozno ta uz len mal plne zuby alebo hocico ine, tak sa trochu vzchop a prestan sa pred nim chovat ako chudera.

mamuttt

winnie, kolko este tem kvoli nemu? dava ti to dost jasne najavo-uz s tebou nic nechce mat spolocne a uprimne sa mu ani necudujem, tiez by som ta nechcel. uz sa nestrapnuj a jeb nanho.