Korzet

Príspevok v téme: Korzet
simana

Pekný večer. Chcem sa opýtať či niektorá z vás nenosila korzet, myslím taký naozajstný s ocelovými kosticami. Počula, aj čítala som, že dlhodobým, pravidelným nosením takéhoto korzetu sa vyformuje pás a ubudnú z neho aj centimetre. Rada by som to vyskúšala, kedže sa mi nedarí schudnúť v pase a nejaké zákroky ako je liposukcia podstupovať nechcem. Tučná nie som, takže chudnutie mi neradte. Ďakujem

TinaM

Mozno by som namiesto korzetu skusila skor zuzovacie pasy alebo pancuchy. Urcite ich poznas. Pekne ti vyformuju postavu, ked to potrebujes pocas dna, ale nedeformuju ju. urcite dlhodobym nosenim korzetov mozes svoju postavu upravit- rozumej asi skor zdeformovat, lebo co potom, budes ho nosit do konca zivota?

JahO_Odka

Chce to roky a roky.
Rovnako šialené ako sa šnurovať denne do korzetu je už len sledovať pár vyšinutých trendov osôbok s uzučkým pásom, a vyoperovať si spodné rebrá :)

Lulita

fu, ocelove kostice? neviem, ci take dostanes, mozno vykradnut nejaky zamok :)) al einak verim tomu, ze sa da tym nieco poriesit, ja pisem, len na zaklade toho, ze blbo sedim na stolicke pri PC roky si otlacam stehno o rucku a mam normalne uz dieru v stehne, akoze kks fakt som si to vsimla a vzdy v tom ieste tlacim na to a presedim pri pc dost, dufam, ze s ami to narovna raz :( ale taky korzet asi velmi zdravy nebude, ked to prezenies, v minulosti zeny pod tym odpadavali