Som iba milenka?

Príspevok v téme: Som iba milenka?
Siorka

Ahojte.potrebujem Vas nazor..mala som 3 rocny vztah,posledny rok toho vztahu som stretla muza tri mesiace sme spolu spavali no ja som to potom ukoncila bez slova nedala som vediet, proste ignoracia...presla doba a ja som stale bola s mojim frajerom lenze slo to dolu vodou, moj milenec mi stale pisal kontaktoval ma ja som ho asi pol roka ignorovala a potom som zacala mierne komunikovat.nahodne sme sa stretli v meste a bavili sa cely vecer spolu a od toho vecera sme boliv pravidelnej komunikacii, dohodli sme sa na stretku , stretli sa vyspali sa ja som sa vratila domov a rozisla sa s priatelom, zacali sme sa stretavat intenzivnejsie chodila som k nemu travili sme spolu vela casu ale hlave v posteli...postupne som ho zacala spoznavat a vsimla som si ze je antivztahovy.nechce vztah, netlac namna, nechaj to tak a uvidime co z toho bude, nechala s lebo sme sa len hadali , postupne ma zacal prezentovat ako zenu s ktorou sa stretava cize uz mi nevravel milenka. Ludia o nas vedia sem tam ma niekde vezme , ideme von ale vacsinou sme unho doma. Mam pocit ze som v takom polovztahu virm ze nesom jeho frajerka ale chcem nou uz byt pomaly...po roku, pozerame filmy varim mu travime spolu cas ale vztah to proste nie je.nevyjdeme na ulicu nechyti ma za ruku nepredstavi ma ako priatelku nepoznam jeho rodinu.on je muz ltory v nasom meste ked sa nanho opytate nikto nevie povedat skym chodil lebo je v tomto cudak, . Stale ked nadhodim temu povie nech netlacim ale po roku uz by mal si vediet ci ma lubi ci somnou byt chce. Co snim??cakkat este? Alebo kaslat nanho?

siorka

noo idem na dovolenku som sa rozhodla :) a tam si utriedim myslienky :) do tepla :) dakujem za nazory vobec ste mi inak neporadili:) myslim ze vacsina z vas su negativny ludia ktory hned vsetko vydia cierno .) a vlastne bola to moja blbost tu to riesit:) tak enjoy life :)) ludia:))

Leela333

Ja? Ja by som sa v prvom rade do tejto situácie nedostala ;-)

A to, že si chcela názor, či môže on ten svoj názor zmeniť tu píšeš prvýkrát až teraz a my nie sme jasnovidci. Tak si najprv dopredu utrieď myšlienky keď sama nevieš, čo chceš.

Iveta Michael

Siorka...a máš aspoň trošku rada aj samú seba..? :)

To je dôležité,inak vycíti že na ,,ňom,, lipneš a bude to trvať večnosť kým sa spamätáš a neodídeš..on sám v tom nebude ústretový takže skutočne...je to len na tebe čo spravíš

alebo mu chceš spievať ako Helena V.

se mnou nejsi sáááám..pospíchej už,čas je proti nááááám :)sorry ak som text poplietla:)

RNG

Divny to svet, kde sa v ten isty den, ako niekoho spoznas sa s nim vyspis, robis mu sluzku a pritom nema ani tolko vdaky, aby ta predstavil ako svoju partnerku a uz vobec nie ako buducu zenu
Nuz co si chcela, to mas.

siorka

ja som chcela nazor hlavne nato ci taky muz sa moze zmenit moze zmenit pohlad na to ze byt sniekym vo vztahu je fajn...ci ked si nahodou nieje isty mnou ci sa to moze zmenit ....najlahsie je ked ja poviem odchadzam...odchadzam lebo niesme v oficialnom vztahu pritom ked sme spolu je nam fajn a travime vacsinu dni v tyzdni spolu...a ked sme spolu sme spolu radi:) ale odchadzam lebo to nieje uplny vztah ako som mala predtym cize odchadzam???? nieje to hlupost?