Nekonečné výtoky - hrozí mi niečo?

Príspevok v téme: Nekonečné výtoky - hrozí mi niečo?
janka666

AHOJTE BABY!!

citala som si prispevky zien, ktore pisali ze maju stale nejake vytoky. Niekomu vsak to je uz na otravu, tak vas poprosim neragujte , ja som jedna z tych , ktora mam stale vytoky , take neprijemne so zapachom a bojim sa do buducna ze ak sa z toho nevyliecim, budem mat vazne gynekolog. problemy... uz som si poplakala, no nevladzem neustale kupovat drahe tablety a vyplachy, nakolko nezarabam peniaze a su drahe.... chcem sa opytat, ci poznate nieco fakt ucinne... ja som si kupila FLORAGYN VYPLACH, no ten mi pomoze len na par dni a zase je to tu.. a vytok mam uz asi od augusta, velmi am to trapi

winki

Tieto veci súvisia so stresom, celkovou pohodou človeka a stravou.....zbav sa stresu, medituj, ukludni sa, a všímaj si potraviny čo ti sposobujú výtoky.....možno to pre teba znie ako blboť, ale je to tak.

janka666

as nie tak hrozne..nechapem do frasa stale placem uz dneska zas mam vytok a 4dni bolo ok... pred tyzdnom som bola na USG-ultrazvuk, este den pretym som si samozrejme robila vyplach nech aby som sa tam nezahanbila tym neprijemnym zapachom..ale stale sa cudujem ze vsetko bolo v poriadku este aj vyter... nechapem to!! :((

a skusali ste niekto ACTIGEL??? vraj je drahy, stoji 13€ ale vraj je dobry.. neskusali ste ho ? :-)

pia

baby ....ja mam 26 rokov....V ZIVOTE OPAKUJEM V ZIVOTE som problemy s vytokmi NEMAVALA, odkedy som skoncila vysoku, zacala si hladat pracu-velmi velky stres pre telo...odvtedy mam rok vytok.....nezapachajuci, biely, kysly a husty...ako s nim som s anaucila zit ale co ma serie, mavam silne palenie vulvy, teda nie dnu ale vonku pri klitaku.....akoze nervy mam z toho neskutocne

janka666

ale to su tablety ci co ??:) a dostat to bez predpisu??? a napis aj cenu nech sa viem zorientovat s peniazmi :) pomohlo ti to??? no a tak 3mesiaca strasne dlha doba :((((

pbm

skús probiotiká mne pomohli len treba brať aspoň tri mesiace fakt pomáha bakteriálna rovnováha je odpoveď... napíš či to skúsiš ja som sa dlho trápila a až toto pomohlo vieš aj stres robí svoje aj to že sa stále teraz umývaš, aby to pomohlo ...

janka666

Boze nechapem to.... z coho to vznika preboha, aj ja sa s tym trapim uz nemam ani peniaze, minule som po menzese mala taky vytok ze mi smrdel tak ze som sa musela vypytat zo skoly lebo ked som sa nahla nizsie som ho citila som sa hanbila za seba ale nastatsie nikto pri mne nebol uz az do placu mi je z toho

pia

niesi sama, ja mam biely husty vytzok uz rok.mam 26 rokov a velmi ma to trapi chodim po lekaroch, vybrala som tisic liekov anic nepomaha...

janka666

no ja som bola u gynekologicky , zacalo to cele tak, ze v lete po pohlavnom styku (pri ktorom som nebola vobec vlhka) na druhy den zacal ten vytok... bola som u gynekologicky dala mi antibitika tablety dnu aj na prehltanie... no potom bolo vsetko ok a ked prisla menstruacia a hned ekd skoncila tak zas prisiel vytok.. a potom som zas isla na gyndu, urobila mi vyter, svetko bolo ok...ale vytok tam bol stale tak mi povedala ze si mam robit vyplachy a objednala ma na ultrazvuk .. no vsetko bolo tiez ok ale vytoky mam stale a uz ma nebavi kupovat to iste co mi pomoze len na tyzden.. takze dodnes neviem co mi je

Kvety zla

aku mas diagnozu? pretoze vytoky so zapachom nie su len tak same od seba - musis mat nejaku bakterialnu infekciu alebo parazity...