POSTAVA AKO KULTURISTA????????!!!

moniqa87

asi vam neporadim ako sa toho zbavit, ale aj ja mam jednu otazku:
zacala som pred mesiacom cvicit, takze to je zatial este bez viditelnych vysledkov, ale chcela by som od niekoho skusenajsieho vediet, ze aku hranicu nemam prekrocit, ked nechcem byt v buducnosti moc svalnata... vie mi niekto poradit? je hodinka denne tak akurat?

lucishaa

tiez mam tie svalnate nohy z lavania..chodial som tam 4 roky a teraz to straasne lutujem:(..no dufam ze sa volaco podari:)

Lenush

svalov sa da zbavit podobne ako tukov. cvic nohy, ale nenamahaj ich prilis, pretoze svaly na nohach rastu velmi rychlo a aby si dosiahla opacny efekt, musis cvicit pomaly a casto

suzanka

ahoj Lucishaa. Ja mam opacny problem. Mam nohy ako palicky ale plecia a ruky mam ridne svalnate. Tricko na ramienka u mna nehrozi. Najhorsie na tom je,ze ani neviem preco mam tak svalnate ruky. Nijak extra necvicim. Iba plavam a to docela rychlo. Nejaky cas som manualne pracovala v zahranici a moje ruky naberali este viac svaloviny. Dokonca sa mi svalovina zacala tvorit aj na predlakti. Cize som total KULTURISTA. A este k tomu vsetkemu som mala, vazim 52 kg. A postavu mam ako trojuholnik obrateni spicom dolu. :)Pripada mi to maximaln nechutne. a nemam absolutne sajnu ako sa toho mam zbavit.