Clip in - skúsenosti

rhea

vidis, ty nevies nic :D ja som mozno prirodzene clipy videla, ale neviem o tom, lebo vyzerali prirodzene.. logika :)ak su z pravych vlasov a nie je to prehnane, tak preco nie..

rhea

no to vidim, ze si pochopila... ani smejkovia ti nepomozu, ked nevies, co mas napisat...
Pika Chuu, citala som raz nazor uznavanej stylistky (Vargova), ze predlzovanie clipmi je urcite menej zatazujuce na vlasy v porovnani s ostatnymi metodami, na ktore sa treba radsej vykaslat... tak vela statsia, len nech je to prirodzene..

rhea

ja som to nemyslela kvoli tomu, ze sa ti nepacia umele vlasy, ach jaj.. takze si fakt nepochopila :D ale vidim, ze temu horlivo kontrolujes... tak opravuj ludi nadalej, bez teba by si chyby nikto nevsimol, vsetci su tupi :D..

rhea

teba musia mat ludia radi :D myslim to ironicky samozrejme... tebe sa ten nick hodi, taka sterilita... aj tak to urcite nechapes...

dezinfekcia

no tak som sa hlboko-prehlboko zamyslela-a umele vlasy vyzeraju priserne hlavne na osobach, ktore neovladaju elementarne zaklady materinskeho jazyka...
to uz je lepsia odpoved?

rhea

..ake ste mudre... ja tiez vidim chyby, ale je neinteligentne hned to splechnut osobe... absolutne mimo temy... na tomto fore nejde o pravopis, musim povedat, ze VY ste primitivky :) trosku sa zamyslite :) dievca pyta radu, tak jej poradte alebo shut up..