Štúdium: Výživa ľudí

ektoplazma

ovečka ma pochopil, asi sa vyjadrujem veľmi komplikovane :D no to či ťa to bude baviť to ti v tejto chvíli asi nevie povedať nikto, isté však je že pokiaľ máš aspoň náznaky logického myslenia tak máš predpoklady to zvládnuť. Ak chceš môžem ti poslať vzorku z tých predmetov ktoré mám aj ja a študujú sa aj na výžive :)

mnamka257

nie priamo, ale tusim som pocula ze tam niekoho znamz chodil a v pohode to zvladal, myslim, ze sa vseobecne spu ani ukf nemusis bat, ale vies co, daj mi mail a napisem ti viac ok?

Laura93

ja by som asi potrebovala nazriet do konkretnych materialov ktoré sa tam ucia a asi tak by som najlepsie zistila ci to je to co si myslím..a zistila by som aj to ci ma to bude bavit... hmmm...ale kde na takeho nieco natrafím???

Lebo ako studovat nieco co mi nebude blízke, to nieje bohviečo :(

0vecka

2 Laura93 mne sa tak zda ze to co sa ti ektoplazma snazi povedat je to ze sa tam budete ucit asi oficialne fakty... pritom ektoplazma im neveri ... takze ak by si im tiez neverila tak by to bolo pre teba deprimujuce lebo by si mohla mat pocit ze sa ucis veci ktore niesu pravdive...

Laura93

ako by som najlpešie zistila či ma to bude bavit studovat??

Lebo predsa, ked mi písete ze síce je fajn ked ma zaujíma vsetko okolo zdraveho stravovania, ale toto je výživa ludí a to je predsa o niečom inom...

Mozno ma to bude bavit..ale co ak nie? Ako to mam zistit? Chémiu a biologiu som mala naposledy na zakladke...takze s tym skusenosti nemam

ektoplazma

Nie, neštudujem výživu ale biotechnológie a kopu predmetov máme spoločných, minimálne tie základné (rôzne druhy chémie, genetika, mikrobiológia), ale aj tie špecializované, napr. sme mali vyživu ľudí, chémiu potravín, potravinárske biotechnológie atď.