Rakovina a jej liecenie

Príspevok v téme: Rakovina a jej liecenie
RNG

Jemne ma vypropvokoval clanok dr Gajdosovej, kde uvadza, ze rakovin je roznych hromada a kazda vyzaduje uplne inaksi pristup, davala vela na rozne faktory, psychologiu, dokonca pripustila aj komplementarne metody, ale len zarucene neskodne(tj kto to arucuje komu, lebo pri klasicmom lieceni chemoterapiou, chirurgiou a ozarovanim neviem o ziadnych zarukach zo strany lekarov), ale nezabudla upozornit, ze alternativna medicina je neista a neodporucala ju.
Nuz ja mam po precitani statistik z nemocnic, kde ju pouzivaju celkom ine informacie o ucinnosti a uspesnostia uvediem ich aj sem
www.oasisofhope.com
Patrocne prezitie v priemernych onkologickych klinik, co pouzivaju klasicke metody(jedine oficialne dovolene v USA, zakonom) je pateticky nizke, pricom alternativne vysledky su podstatne lepsie, casto az 3 nasobne lepsie.A to pri tom aj na uvedenej klinike este stale pouziva dr Contreras aj modifikovanu chemoterapiu niekedy(nizke davky chemoterapeutik patenciovane/posilnene inzulinom) a nepouziva vsetky alternativne prostriedky, aby nahodov ludi nevyliecil priskoro, co by ovplyvnilo prijmy nemocnice. Teda optimalna vysledky z alternativy by mohli byt este ovela lepsie, keby sa tam nemiesali aj financne zaujmy.

lonely

rng-mam dotaz...ak podla teba vznika rakovina citujem "tak rakovina zacina, ked sa vytvoria chybne-nefunkcne ale bujnejuce bunky, kde cim je telo viac zamorene, tym sa ich viacej vytvara a tym ich vie menej zamorene oslabene telo znicit."
ako je teda mozne, ze ludia co beru roky rokuce imunosupresiva,kortikoidy a kopec inych liekov,cize su zamoreni az az a maju aj potlacenu imunitu-ako je teda mozne ze rakovinu napriek tomu nedostanu???

RNG

Musim este doplnit, na to aby clovek lepsie rozumel ako rakovina vznika, ako sa siri z jedneho miesta na druhe je dobre si popzriet video dr Ratha, ktory so svojim kolektivom na tejto teme pracoval a ma jasne vysledky, aj mnohe prostriedky, ako tomu predist alebo zabranit.
To zaroven nesuhlasi s teoriami o mnzstve roznych rakovin, ked rakovinna bunka napr z creva moze cestovat do inych orgasnov a tam vyvolat ine rakovinne nadory len ciste sa rozmnozovanim a delenim.
Samozrejme ako aktivista a zastanca alternativnej mediciny tam dalej pokracuje, aby vysvetlil kto a ako moderne metody a farmaceuticke prostiedky za akym ucelom a z coho vyvinul. A vedie to az k vojnovym zlocincom a ludom zodpovednym v minulosti za genocidy.
Kto ma dost casu mu odporucam to video pozriet
www.youtube.com

Tiez je hodne si pozriet rozne ine metody lekarov, co s uspechom liecia alternativne, pozri napr na
www.cancertutor.org
Optimalne je viacero z tychto metod spojit na ovela ucinnejsi pristup , nez zamorovanie tela chemoterapeutickymi jedni, ozarovanim a oslabovanei operaciami.
S dorazom na posilnenie tela, jeho obrany, precistenie na znizenie pravdepodobnosti vytvarania chybnych buniek(lebo tak rakovina zacina, ked sa vytvoria chybne-nefunkcne ale bujnejuce bunky, kde cim je telo viac zamorene, tym sa ich viacej vytvara a tym ich vie menej zamorene oslabene telo znicit.