Nova priatelka po rozchode, hodnotenie vlastnosti

Príspevok v téme: Nova priatelka po rozchode, hodnotenie vlastnosti
nofko

Caute, po dlhorocnom vztahu ma nechala baba a po nejakom case si hladam novu. Samozrejme teraz je to o dost tazsie a clovek uz zacina rozoberat vsetko aj malickosti.
Nasiel som jednu babu, je vtipna, super sa s nou komunikuje, mila uprimna. Ale ako som sa s nou bavil, tak zistujem take veci, ze nema Vysoku Skolu, rozvedeni rodicia, a asi dost akcne prezity zivot (disko, chlapi, vztahy, pofiderna partia atd...), ale paci sa mi no taketo veci ma zacinaju obmedzovat a neviem co s tym. Zacinam rozmyslat prilis do buducna a nevidim ju nejak zretelne aspon zatial.

Marsmeloun

omg :D a ako ona može za svojich rozvedených rodičov ???a neviem ci pri urovni dnesnych vysokých škol je to až taká pocta mať titul .... no ... ja by som takého vypočítavca aký si isto nechcela :D a naj je to že este spolu ani nechodíte a už riesis také veci...pačudesné :D

M 25

tebe vadí, že nemá titul?? že nemá vysokú školu?? ty si , sorry, čo sa paka?! :D ako aj tie ostatné veci z jej života ...
máš zaujímavý prístup :D

lutujem babu, ktorá ti podlahne.. čaká ju hrozný život s tebou

opicaa a aka

ja keby som nou tak utekaaaaaaaaaaaaaaam.to ze ma rozvedenych rodic.alebo ze nema vysoku skolu....a to disco ...ako to ti vadi???si trapny a riadne zakomplexovany,co si o sebe myslis...

Agnes999

Tak si stanov co od svojej buducej partnerky ocakavas, napis si to na papier. Pripadne si potom mozes podat inzerat v tom duchu, napr.: hladam peknu babu, ktora ma vysoku skolu, IQ aspon 140 (kontrolujem!), jej rodicia stale ziju stastne spolu, v jej rodine ma aspon 80% prislusnikov vysoku skolu, jej surodenec je minimalne doktor alebo pravnik, dievcina vie odrecitovat mendelejovu tabulku od predu i od zadu (kontrolujem!). Zaroven nikdy v zivote nebola na diskoteke, preferuje len navstevovanie kniznice a citanie odbornej literatury. A nikdy v zivote nemala ziadneho chlapca. Na tuto sa vyklasli a zacni hladat zenu svojich snov.