Vracal som niečo zelené

Príspevok v téme: Vracal som niečo zelené
marcco.vaan

Zdravím,.. Viete mi prosím poradiť ? Bolo mi v poslednom čase dosť zle tak som išiel svojmu lekárovi a ukázal a vysvetlil problém,.. Ide o to, že ma dolu na ľavej strane od pupku dosť Bolelo a mi povedal že mám problém s hrubým črevom,.. Mám držať hladovku a beriem nejaké infúzie \" antibiotiká a táák \" dneska som začal pomaly piť ale naplo ma a následne som vracal \" ale Až cca po 4hod. Ale zvracal som tak že ma iba raz naplo a aj to zo mňa vyšiel iba ako sopel ale bol zelenej farby,.. mám strach lebo neviem čo to Je... Pomóó prosím ak niekto vie prečo to Bolo zelené A čo to asi mohlo Byť

marcco.vaan

Neviem, nevnímal som nejakú výraznú horkosť,.. Len ma naplo, vyšlo zo mňa za jednu malú čajovú lyžičku a koniec

marcco.vaan

Neviem či to bude zrovna zablokované črevo, keď na WC chodím " stolica a aj vetry " odchádzajú... Ono je to tak že mne doktor nasadil hladovku a dal ma na infúzie a teraz začínam jesť ale len také polievky a z toho som raz vracal asi po 20min čo som ju zjedol a potom ešte v podvečer ale to už Bola iba tá zelená " žlč " ale čaj a také v pohode,..

marcco.vaan

Slepák je na pravej strane, nie ? A mňa pobolievalo na ľavej strane,.. Ale aj tak, to bolo len také napnutie a " blee " veľkosť asi ja sopel :-D a nič viac

rocky23

hlieny, zalúdocné stavy, nevzrusuj sa, hlavne ze je to uz vonku, a nezabudni to povedat doktorovi, skoré uzdravenia, drzím ti palce, vydrz, bude lepsie. Slepák to nemoze byt? Inác ak by to bol a je zapálený, tak treba urgentne operovat. Inác hrozí prasknutie a otrava krvi. Chod radsej na presetrenie do nemocnice.