Podvádza ma?

Príspevok v téme: Podvádza ma?
iffka09

Manžel má predo mnou tajnosti s mobilom. Má ho zabllokovaný číselným kódom a všade s ním chodí. Má ho nonstop v ruke. Ide s ním na WC, má ho pri vankúši ked ideme spať...neskutočne ma to vytáča. stále sa kvôli tomu hádame, pýtam sa ho komu stále píše, kto píše jemu. povie že nikto a že len to ma zaujíma, že inak si ho nevším&m...stále na ňom ťuká a ked sa k nemu priblížim zruší to...už som z toho zúfalá...tvrdí, že ma miluje. keď príde z roboty stále mi sedí pri zadku, aj víkendy trávime spolu. Niekedy ale chce čas pre seba- ide za kamarátmi do krčmi...zakaždým trpnem a myslím si že ide za nejakou babou. aj ked príde neskor z roboty už si myslím že s nejakou bol...mal aj nick na pokeci a mal aktivované plusko..potom sme sa pohádali a ten nick si zrušil. v Pc som mu našla v histórii druhý nick- zapiera a tvrdí že nie je jeho. ten druhý nick je vytvorený už 4 roky. to ma už 4r podvádza?neviem čo robit.

Blondula

opakujem sa moderna doba nici vztahy ! a to doslovne !! za chvilu budeme zit ako zvierata,kazdy s kazdym bude spavat :D ako v dobe "kamennej" :D my mame akurat vyhodu,ze na niektore pohlavne choroby mame lieky :D a ako uz bolo spomenute,ludom uz zacina naozaj dr*at !!!

nathalia09

tak mu povedz na rovinu ,či je normálny ked aj na wc si ho berie??alebo mu povedz že ak nemá tajnosti,nech ti ho dá,vtedy uvidíšáno žijeme v hroznej dobe,neznášam tiež mobily,a internet-ale čo sa dá robiť,či zmeniť??
a ked si dáva večeru,tak nemožeš to využi´t a pred ním si pozriet mobil??či by ti ho vychmatol???nedaj sa a urob to-inak ozaj nebudeš spokojne spávať.

mily22

no bohuzial je doba smartphonov a ludom z toho uz s prepacenim d*be. dnes som sa pozerala v elektricke a kazdy druhy clovek si donho niečo tukal,facebookoval a pod. vacsina kamaratov co ich ma na nich furt čumia, dokonca aj ked sa so mnou rozpravaju a to ma vytaca najviac. a moj priatel takisto. kym ho nemal,bolo to ok a teraz sa od neho nevie odlepit..
neviem ti povedat,ci ta ten tvoj podvadza,ale nemusi,proste sa na tom stal zavisly ako 99 percent ludi.