Vrati sa bývalý späť?

takajedna

lenze on sa somnou nerozisiel,ale ja s nim...stale hovoril neviem,neviem,neviem tak som sa nahnevala a ukoncila to...tak je mozne,ze tam ide aj o chlapske ego...

Leela333

Nie, nevráti sa. Keď to raz skončil, tak je koniec a stavila by som sa, že ti to povedal len preto, lebo je zbabelý postaviť sa k tomu rozchodu ako poriadny chlap a jednať s tebou na rovinu. To je totiž u chlapov veľmi častý jav.

takajedna

dobre,ale je tam sanca,ze si uvedomi co stratil? :D ja tiez stale rozmyslam nadtym ci by som ho vobec chcela spat uz len preto,ze nevie co chce..vzdy je tam to ale a co keby...

takajedna

no praveze sme dospely...on sa boji druhej sance to je ten problem...ja som od neho starsia a ja som bola prva jeho velka laska...a mal pri mne vsetko a sam povedal,ze mu bolo somnou skvele...a bojim sa s nim o tom porozpravat lebo sa bojim,ze ma posle do prdele :D

Blondula

ak ste sa pohadali kvoli banalnej hadke,tak je lepsie ak sa vracat nebude ! darmo...nevyzrety chlapec nie je ziedna vyhra !!

odpovedam

kedy? na to nie su ziadne tabulky... vacsina sa nevracia... ked sa chcete dat naspat dokopy, tak sa porozpravajte ako dvaja zreli dospeli ludia (hoci aj nie ste dospeli).