Horor vplyv na zdravie

Iba Katka

Pochybujem, tiež som ich už videla strašne veľa a nemám pocit, že by som bola na tom nejak zle a to ich pozerám od 12 rokov. Rovnako ako lost, som mala jedno dlhé obdobie, kedy som mala každú noc nočné mory, ale bola som v pohode. A myslím, že to bolo kvôli práci

TinaM

podla mna zalezi hlavne na tom, ako horor pozeras. Ja som ich uz videla tolko, ze ani neviem najst taky, na ktorom by som sa nezasmiala (ci uz su to fakt zle efekty, kecup vsade na stenach, otrasne herecke vykony, otrepana dejova linia...) cize mne to nic nerobi, prestala som ich pozerat pre ich plytkost.
Ale ak sa do deja vcitis, pozhasinas svetla a predstavujes si, ze vrah ta caka pod postelou- tak potom mozes mat naozaj strach.

lost

pochybujem, to by som bol uz na praskoch, vdaka snom ktore mam )nocena mora noc co noc :D ) :P co je realnejsie? nejaky horor ci "pocitovo uplne realny" sen? :D
asi to zalezi od toho, ako velmi chces, aby ta ten horor ovplyvnil...

klasik12321

Ja nepozeram horory, lebo sa mi potom snivaju blbosti a strhavam sa zo spanku. Po prebudeni si sice uvedomim, ze to bol iba sen, no uz mam preruseny spanok, takze sa tak dobre nevyspim. Takze na mna to ma nepriaznivy vplyv.