Novy vztah narocnost na partnerku

Príspevok v téme: Novy vztah narocnost na partnerku
vorvan

Caute, chcel by som poznat vase nazory na vec. Po dlhsiom vztahu ako ma nechala frajerka. Sa snazim najst si nejaku novu. Ale po rozchode mam asi prehnane naroky a zvazujem uz kazdu hlupost. Navyse jeden z rodicov stale mi pripomina "Ze uz si najdi poriadnu" a samozrejme slovo poriadna je pre neho taka, ktora bude mat VS, dobre zamestnanie, dobru rodinu, spravne vierovyznanie a ine sprostosti :(. Cize doslova mi vytvorili blok, ale aj ja sam sebe. Stretnem babu ktora sa mi paci a aj s ktorou mi je prijemne, ale zacnem potom rozmyslat nad takymi to vecami, ci ma VS ci nieje ateistka, alebo budhistka :), ci ma v poho rodinu, ci ma dobre zamestnanie a aka by bola buducnost. A tym padom v podstate si nedokazem najst asi nikoho, lebo furt nieco vyskoci. Ked splna hluposti tak sa mi nepaci a nerozumiem si s nou, ak si rozumiem tak zvazujem tie sprostisti hoci nechcem :(, ale rodicia mi vstepili blok cez ktory sa neviem preniest. Co si o tom myslite?

Filipova

Ja neviem, preco ste sa niektori do toho tak obuli, osobne na tom nevidim nic zle..

Je to uplne bezne, zo samotnej lasky dnes zial nik nevyzije.. akurat treba byt sebakriticky a vediet to iste, co pozadujeme, aj ponuknut :)

Viem, ze dnes uz VS je skor fraska, ale osobne si tiez neviem predstavit byt s clovekom, ktoreho uspokojila len stredna skola.. mnohi chlapi su totiz frustrovani, ked maju nizsie vzdelanie nez zena, takze skor ci neskor by nieco v tom vztahu zacalo skripat..

Ale su aj vynimky, mam kamarata, ktory vysku nedokoncil, ale zacal podnikat a ma sa tak dobre ako vacsina vs vzdelanych nie :) Ale skor je to ojedinely pripad..

Viem, ze nezijeme v stredoveku, ale vztahu podla mna velmi neprospieva, ked su v nom velke rozdiely.. ci uz co sa tyka vzdelania, predchadzajuceho rodinneho zazemia, pomerov, atd..

Marcelka001

s tou babou budes zit ty, ci tvoji rodicia??? Toto si uvedom aj ty, aj oni...a vyberaj si. Preco by si sa mal uspokojit s "plevom" ak citis, ze chces taku, co bude splnat tvoje "podmienky"? Ja som presla viac vztahov a vzdy ked som videla ze po case dotycny nesplna moje normy (a zvycajne aj ja jeho), tak sme sa rozisli. Co som blazon, aby som vytvarala hlbsi vztah s niekym, kto ma opacne zivotne priority ako ja? Alebo opacny vztah k sexu?? :D toto u mna nehrozi. Vyberala som, triedila som...Az som nasla chlapa, ktory mi dokonale sedi vo vsetkom a som s nim velmi stastna. Splnal od zaciatku vsetky moje "poziadavky" a doteraz hovori, ze aj ja tie jeho. Zamilovali sme sa do seba nie kvoli nasim krasnym ksichtikom a pociatocnemu "oparu lasky", ale preto, ze sme videli, ze mozme spolu dokonale fungovat ako par. Aj ked mame drobne nezhody, dokazeme ich rychlo vyriesit. U nas to nebola laska zo zamilovanosti, ale laska z logiky, doslova :D a aj ked to znie totalne neromanticky, tvorime jeden z najkrajsich a najharmonickejsich parov :) Ked si logicky uvazis, preco prave tento clovek by mal stat po tvojom boku, dalej je tam obrovska pritazlivost, "sexepil" na oboch stranach, vyrazovanie, ktore pritahovalo neskutocne...no bol by v tom cert, aby to nevyslo. Len maj vysoke naroky, ale uvazuj hlavne hlavou pri vybere zien :) Oplati sa to

Laara

vorvan, podla mna su to tiez celkom bezne kriteria..ale vsetko je individualne..zamilovat sa mozes do uplneho opaku toho, co hladas..a aj tak to moze fungovat cely zivot..drzim palce ;)

Cindy35

viesco, ked mas takych narocnych rodicov, ja by som to nechala cele na nic. nech oni hladaju, namahaju sa a potom Ti dovedu princeznu na zhodnotenie - cii Ti vyhovuje. aspon uvidia ake su ich kriteria narocne

Agnes999

Mna by zaujimalo ci ta tvoja byvala co ta nechala vsetky tieto kriteria splnala? Inak mozes to urobit aj tak, jak doteraz robia niektori arabski mladenci. Nechaju vyber buducej manzelky na svoju mamu. Tie sice nemaju taketo kriteria, ze musi mat VS, dobre zamestnanie, vela zarabat, ale ine musia mat: jednoznacne musi pochadzat z dobrej rodiny a musi byt rovnakeho vierovyznania! Co keby si to urobil rovnako, tvoja mamka urci kriteria a ty sa zbavis tejto neprijemnej povinnosti a bude to uz len na nej! Obaja viete, ze ti vyberie tu najlepsiu z najlepsich. Potom este ju presvedcit ci donutit, aby si ta vzala. Neviem, ci ty sam splnas tvoje poziadavky, teda ci mas VS, dobru pracu, vela zarabas, ci pochadzas z dobrej rodiny. A ostatne, neviem ake mas este poziadavky, ale skus sa ich spytat sam na seba. Mozno ti vyjde, ze si tak dokonaly, ze iny rovnako dokonaly clovek na celej zemeguli ani neexistuje a tym padom musis bohuzial ostat sam.

bakeron

si primitív a ja mám VŠ vo viacerých oboroch, super job rodina na úrovni a mám za priateľa človeka s výučným listom, ale ide tam o iné hodnoty to je inteligencia ale nie IQ .... tak sa zariaď

Najčítanejšie články