Nizsi partner

vaneska

Ja mám výšku 182 cm a nosím topánky na nízkych podpätkoch. Môj chlap má 186 cm a tiež som z toho nešťastná, že som taká vysoká...

njurrrr

Ahoj ja som maa podobny problem, mala som welmi rada jedneho chalana...dalo by sa powedat ze som ho zacinala lubit...lenze sa mi stale zdalo ze je odomna o nieco nizsi, tak som si stale howorila ze na to kaslem, ze sa zbytocne budem pri nom citit ako krawa, welka..:( mrzelo ma to..a neozwala som sa mu...lenze casom som zistila ako welmi ho lubim...a ako mi je s nim dobre, takze som sa wykaslala na wsetky predsudky a nakoniec som s nim zacala chodit a urcite nelutujem...lebo uz nikdy som nelubila nikoho tak ako jeho:))

lea

Dadulik, pozri na Sklenarikovu, vsak ma 184 cm a ako to dokazala zuzitkovat v kariere! vo Francuzsku ju nenormalne obdivuju

ferra

Ale dadulik, nebolo to myslene vazne. Tvoja vyska je v pohode, staci sa len vyhybat moc vysokym botam. Ja uprednostnujem tak max. do 4-5 cm a v pohode :-)

dadulík

Ale ja sa tu predsa nechválim. Skôr naopak, žalujem sa, že po mne slintajú iba tí nízkokmenní. Keď mám výšku 178 cm a obujem si akékoľvek topánky, stačí len 5 cm opätok a už je to predsa 183 cm. Na ženu akosi priveľa! Keď si zoberieme, že priemerná výška u muža je 175 cm, môžem ostať iba na ocot!