Tumorove lozisko

RNG

Kalinat predavaju vo vinarskych potrebach, hod si to do Google.sk a najdes tam zdroje.Napr firma Farmarik predava 1 kg balenie co je dost na 2 roky pre jedneho za 11 euro.
Doplnky hladaj u doplnkarov, lekarne su na lieky,,tj v drvivej vacsine patentovane chemikalie.

RNG

Zvedavka na alkalizaciu mozes brat aj draselnu bikarbonu, predava sa na Slovensku pod nazvom Kalinat , prostriedok na odkyslovanie vin. Ten zarucene neobsahuje ziadny hlinnik, ale naopak, obsahuje aj potrebny draslik, ktory mame vacsina v nedostatku.

RNG

aggad, keby si mal rakovinny nador na mozgu, tak tu uz nie si. Takze to asi bola chybna diagnoza, ked teraz tvrdia ze je to neaktivny tumor.
Ale ja by som nevyckaval a pokusil sa ho aj tak zbavit branim enzymov, jodu, betaglukanov a podobne.
Betqaglukany zvusuju pocet a aktivitu NK krviniek, ktore nicia rakovinne bunky a pravdepodobne aj ine nefunkcne.Davka je 3 x 500 mg.
Z enzymov ber najma entericky pokryty pancreatin, ten je na ucinnost najlacnejsi a davkuj ho az 2 x 6 gramov ekvivalent. Dnes najdes na trhu tablety s obsahom az 3 gramy ekvivalent pancreatinu na tabletku, ako vyraba napr firma Solgar, ktorej vyrooooooobky simmkozes kupit napr cez iherb.com. Tam najdes aj zdroj jodu pod menom iosol formula II, kde v kazdej kvapke je skoro 2 mg jodu, intenzivne odporucam az 2 x 2 kvapky denne.

zvedavka

chcem sa opytat na sodu bicarbonu, ktoru sa pokusam kupit z lekarne bez hlinika. ta, co som kupila dnes ma na krabicke: Soda Prasok od firmy VITAR. zlozenie: hydrouhlicitan sodny. kupena v lekarni, vraj bez hlinika, ale magister pozeral na krabicku, nevidel tam napisane nic, potom do PC, tiez nic, tak povedal, ze je bez hlinika ale mozem ju vratit ak sa rozhodnem.
daujem za radu

agaadd

no ja som mal rakovinovy nador na mozgu ktory sa nedal operovat,, a teraz sa z toho stalo toto ... takze vravis ze sa to da odstranit aj inak ako operaciov.. som rad

RNG

To znamena, ze mas v tele nefunkcne tkanivo, ktore zatial nema v sebe ziadne bujnejuce bunky=rakovinne.Niektore tumory, najma tukovre nie su nebezpecne, v inych sa mozu po casse vyvinut rakovinne bunky, takze je dobre ich odstranit pre istotu, co sa da branim silnych entericky chranenych enzymov a doplnkom jodu.