Výmena sexuálnych partnerov

Slecna A.

mimka, to je tazko takto globalne povedat....Mojmu vztahu by to uskodilo a nastastie to nepotrebujeme na "ozivenie", alebo z neviem akeho ineho dovodu. Ci aj tvojmu? Neviem, myslim, ze v globale to dost vztah pokazi...moj nazor

rhea

nie sme zvierata, ale ludia... neviem si predstavit, ze si len tak vymenime partnerov a potom bude otec mojich deti... a ze pre vacsinu muzov by to bolo v pohode a oddeluju sex a city?? no neverim, ze by potom s takou chceli pokracovat vo vztahu a zostat s nou a mat rodinu, ked mu ju daval niekto iny.. su zase take kvazi nad vecou chlapske reci, ach jaj, hraju sa na nieco... alebo maju fakt v hlave nakadene.. mimka a ty mas kolko rokov? velmi sa nudis doma?? asi ano.. lebo to normalneho cloveka nenapadne..

RNG

Moralnost vylucuje aj promiskuitu. Tak ako vylucuje ciganenie, kradnutie, vrazdy atd.
Kazdy, co porusi co len jeden z tych zakladnych principov alebo ich dokonca vobec neuznava je amoralny.
Aspon v mojich konzervativnych ociach. Mozno vy mate dnes uz ine moralne pravidla, ale ja sa drzim tych, ktore platili tisicrocia a pre mnohych ludi platia dosial.

michael

Na svete je všeličo možné.To sa musia stretnúť povahy, ktoré sex berú skôr ako šport a nie ako vyvrcholenie lásky.Tak že ja pripúšťam že všeličo je možné, ale treba si zodpovedať otázky, ktoré ste bez rozmýšľania schopní na ne odpovedať. Ak váhate pri odpovedi, tak to radšej neskúšajte lebo mohlo by vás to mrzieť.

zufalec!

Niekomu uškodilo, niekomu pomohlo. To nikto nevie, dokiaľ to nevyskúša. Poznám aj takého borca, ktorý chcel strašne trojku a keď k tomu prišlo, vyparil sa a reval mi o tretej ráno do telefonu :) Ja osobne by som do toho nešla. MOŽNO až po 30-tich rokoch manželstva a totálneho stereotypu. Ale aj to si nie som istá...

Klasik12321

RNG, ja by som toto nespajal s moralkou - mam totiz kamosa, ktory je promiskuitny ako svina (nabuchany vysoky ciernovlasy hezoun - mnohokrat tie baby o sebe navzajom vedia, no nedaju si odtrhnut od ust, ako sa hovori :) no ked ho niekto o nieco poziada, tak vzdy rad nezistne pomoze a je velmi ferovy. Len bohuzial je suknickar. Ja by som o nom ale netvrdil, ze ma nizky moralny zaklad. Moralka v sebe zahrna viac veci nez iba vernost.

RNG

Toto je tema pre tych ktori nemaju ziadny moralny zaklad.
Nehovoriac o pude sabazachovy, lebo striedania partnerov dnes je zdravotne velmi rizikova zalezitost pre oboch, ale najma pre zenu.