Zhrubnutá bolestivá koža na nohe

Príspevok v téme: Zhrubnutá bolestivá koža na nohe
AirsoftTN

Už asi také 3-4 mesiace ma trápi bolesť palca na ľavej nohe. Dosť to pri pritlačení bolí a zo začiatku na tom mieste bola taká "zhrubnutá" koža - ako mozoľ alebo pľuzgier, ibaže to bolelo akoby pod tým. Používam včelí propolis a hydratačný krém a zaväzujem si to. Zhrubnutá koža zmizla ale to miesto stále bolí. Dosť ma to obmedzuje, nemôžem ten palec bez bolesti skrčiť ani sa postaviť na špičky, pri behu a chôdzi stále musím celú nohu akoby nakloniť (stúpať len na ľavú stranu ľavej nohy :) ) aby som na ten palec nestúpala. Dúfam, že to nie je ortopedická vada. Nikdy predtým sa mi to nestalo. Zažili ste to už niekto? A ak áno, ako ste sa toho zbavili? Ďakujem.

jjjj

Ahoj. Ja mam podobny - rovnaky problem,len postihnute miesto mam pod maličkom pravej nohy, na tom brušku, ciže už na chodildle. Tak isto , akoby pod zhrubnitou kožou niečo bolo, na dotyk to dosť boli a velmi ma to obmedzuje pri aj pri bežnej chodzi. Snažim sa vyhybať tlaku- stupaniu na to bruško, ale tym padom , asi stupam dosť neprirodzene a nie prave do pohodlnej polohy, tak ma boli celý členok a trochu mi aj opuchol priehlavok. Tiež by som potrebovala radu čo s tym. A nikdy som takyto problem nemala.Ja som vyskušala asi hadam všetko volno dostupné v lekarni, ale pomože to len na par minut po aplikacii a potom som zase tam, kde na začiatku.Tak isto by som bola rada za nejaky tip, čo s tým.
ďakujem pekne.