Aké meno pre chlapčeka?

nikaroxy

Exoticke mena? Baby sa prebudte ved napísala v pohode mená. Teda okrem tej Thalie - poviem ti ze ked som bola v Mexicu tak tam je to meno ako Jana a Zuzana u nás. Takže okrem toho su vsetky v pohode. Podla mna trošku originality neuskodi. Teda pokial to bude v norme. A vela záleží od priezviska. Ak by to bol Rodrigo Kováč, tak to bude samozrejme veľmi zvlášne :) Skúste s manželom losovať :)))) *je to sranda a hlavne nebudete sa hádať o tom kto chce aké a hotovo :)

Lalle

S chlapčenských je najkrajšie Martin a dievčenské sa mi nepáči ani jedno z uvedených, na T sú velmi pekné mená napr. Timea, Tatiana..

pilulka

chlapec: erik, maros, denis, daniel, artur...
dievca: melania, kamila, nina, milada...
len prosim ta pekne, nedavaj tie otrepane mena ako simona, sofia, vanesa, nikola, alexandra, ema, nicolas, samuel, alex...tych je uz na Slovensku neurekom.

lilyianka

Matias ani Tobias sa mi nepacia, poznam sice surodencov s tymito menami, ale to su nemčúri a maju cca 40 rokov :) z tych chlapčenských tvojich by som skrátila meno na Alex a to sa mi už páči ... a z dievčenských ani jedno tvoje .. Daniela isto nie, Talia tiež, Terezka sa mi tiež nepáči ...
ja osobne ak raz budem mat deti, budem sa rozhodovať medzi týmito menami - Dávid, Miško, Matej, Jakub a dievčenské Lili(ana), Laura, Agátka, Hana

mmmmmmmmmmmo

Sofi4141 ako sorry ale praco ches dat dietatu tak hrozne meno ako tobias mattias? vsetci davaju tieto akoze EXOTICKE mena detom a pritom mame pekne slovenske mena. radsej Martin, Lukas...

a tie dievcenske, sorry, tiez otras :) Terezia a Natalia moze byt, tie sa aj mne pacia..a le talia? sak nie sme v telenovele, ked bude mat 50 rokov si predstav ze sa bde volat talia...

len tolko odo mna, ja som moderne ale meno dietatu dam urcite nejake obycajne a nie ze Tobias...mamma mia :)