Ranná bolesť obličiek/krížov

Príspevok v téme: Ranná bolesť obličiek/krížov
HaluskaZ

Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať, ak niekto má skúsenosti s niečim podobným, čo si myslím že sa určite niekto taký nájde, mám problém, nie je to až taký problém, skôr je to nepohodlé. Každé ráno keď sa zobudím, ma bolí chrbát v oblasti obličiek/ krížov. Je to taká bolesť ,akoby sa mi cez noc stiahli svaly a ráno keď sa naťahuejm alebo preberám a prehnem sa, (keď používam svalstvo dannej oblasti) to bolí. Stáva sa to len ráno, hneď po prebudení ešte v posteli. Ak by niekto vedel poradiť či a ak vôbec sa to dá nejako odsrániť bol by som vďačný. Neviem či to má niečo spoločné so svalstvom, alebo s obličkami, alebo dokonca s močovým mechúrom. Vopred ďakujem :)

Deria

no normalne to nie je a este v tvojom veku. mozno si prechladol....ak to neprejde, chod radsej doktorovi, to nemusi byt nic zavazne.:)

HaluskaZ

:) Ďakujem, zabudol som spomenúť že mám 15, takže mslím že pohlavné choroby su veľmi málo pravdepodobné. Ono to je skôr tak že keď sa potom vymočím, prejde to, len som chcel vedieť či je to normálne alebo nie

stanka123456

Ahoj, ja s tymto msm skusenosti, ak ta bolia respektive tlacia oblicky rano pred mocenim a do hodinky to ustupi, odporucam ti vysetrenie na pohlavne choroby, zistili mi ureaplasmu urealyticum mavala som aj zapal moc. mechura.po nasadeni antibiotik bolesti ustupili.
Nevahaj poziadat lekara o test na pohl. choroby, ziadna hanbam, nic na to ine nepomoze.