Vyplachol mi usta, a teraz čo? Ako to rozbehnúť?

Príspevok v téme: Vyplachol mi usta, a teraz čo? Ako to rozbehnúť?
Nicol56

Ahoj
tak viete čo, potrebovala by som radu ako postupovať s jedným chalanom. Zoznámili sme sa v piatok v bare. Tam sme sa proste , no vypadalo to tak, akoby zamilovali, a aj sme sa bozkávali. Vraj sa mu páčim, on mne tiež. Je to zlatý chalan, zoznámili nás kamaráti. Teraz si píšeme na facebooku ale tak normálne, viete, nie ako vo vzťahu. A dnes sme mali ísť von aj s tými kamarátmi, poobede sa prejsť. Lenže on neprišiel, a potom sa mi hrozne na nete ospravedlňoval, že bol niekde včera, preto zaspal, a zobudil sa až keď sm už bola doma. Ale to si nevymyslel to viem .
A ja by som len potrebovala zistiť, či to berie ako jednorázovku, aleboto chce riešiť.
Jedna kamoška radí, nech normálne sa spýtam, nech ho ťahám von, nech flirtujem. trochu to má logiku, šak keď už pozná moje mandle mal by poznať aj zbytok.
Druhá vraví, nech som nedstupná, píšem mu zriedka, nevolám ho nikde. Aj to má logiku, šak nechcem ho odplašiť ani ho hneď vlastniť... ale zas... chcem aby vedel, že mám záujem.
Čo mám urobiť?

Cindy 35

uvidis ako bude nabuduce reagovat ked sa syretnete. ale zaujem o teba ma lebo inak by ti nepisal. moc nanho netlac. to sa mohlo stat ze zaspal

Agnes999

Poobede ste sa boli prejst a on zaspal? No zaujimava vyhovorka. Nezda sa, zeby mal zaujem, tak sa radsej drz spat. Ked sa budes vnucovat, odradi ho to este vacsmi.