teplota 37

khkh

fraise ale aj to nie je dobre si podchladená a hrozia z toho chorooby, aj s tým by sa malo ísť k lekátrke/lekárovi. odporúčam alebo sa pravidelne každý deň 5 krát denne zahrievať dekou a cajom pomoze to...

achjoooooooo

Ahoj teplota 37 je v poriadku je to telesnaeplota aka by mal byt 37, a nieco 37, 1 napr. a aviac je uz zvysena

ethel

ešte nejde o takú velkú teplotu,ale pokial je tvoj zdravotný stav sprevádzaný aj niečim iným bolo by dobré zájsť k loekárovi na odber krvi...

tereza1978

ja uz len doplnim veroniku treba dodrziavat pitny rezim aspon tie 3 litre za den,striedat caj mineralku a do tekutin si mozes pridat trosku soli ta udrzuje tekutinu v tele.

Veronika L.

moze to byt aj z namahy ak si vycerpany alebo prezivas tazke obdobie ci uz stres, nervozita a pod. ono normalna teplota je tych 36,5 az 37 od 37,1 do 38 je zvysena a od 38,1 nahor je uz teplota. Ja som to mala asi pred mesiacom necely tyzden, ale bola som v pohode lebo moj priatel to mava pravidelne a viem, ze zo zaciatku s tym bol aj u doktorky odbornej a ona povedala, ze je to z nadmerneho psychickeho alebo fyzickeho vycerpania a vraj je to normalne. Niekedy telo moze mat aj dlhsie taky teplotu, kym sa opat dostane do normalu. Myslim, ze je to normalne. Alebo na teba ide chripka alebo nadcha a telo sa snazi jednoducho bojovat. Ale skor si myslim, ze to prve co som napisala. Urcite si nedavaj palaren ani nic podobne, lebo to nie je az taka teplota aj keby na teba nieco islo je to prirodzena reakcia.