Wobenzym - skúsenosti

lantalia

Radinus to tak byva a tyka sa to viacerych sfer zivota alebo akoby som to mala napisat.
No je smutne, ze zdravie si zaciname vazit az ked pridu problemy, az ked mame pocit, ze stracame podu pod nohami :/

radinus022

defcon, toto je čisto tvoj názor, vieš len ma prekvapuje to, že ako môžeš písať o niečom, s čím nemáš skúsenosti. Ako môžeš hodnotiť niečo, čo nevieš ako reálne funguje, keď to nemáš na sebe vyskúšané :)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Defcon

Tomáš, užívať probiotiká je takmer zbytočne , ak im neposkytne živnú pôdu na množenie. Lebo toho bordelu je v tabletke strašne malo nato aby niečo pozitívne ovplyvnilo. Spolu s užívaním probiotík sa musíš natlačiť napr zakysanym mliekom, jogurtami , a podobne. Inak tie probiotiká sú len lentilky.
Čo sa týka wobenzymu, tak ten obsahuje hlavne pankreaticke enzýmy , teda pozitívne ovplyvňuje vstrebavanie živín a tieto enzýmy sú následne spracované na chýbajúce latky v organizme. Teda nejaké pozitívne účinky má, čo sa hlavne prejaví u ľudí, ktorí sa nezdravo stravujú. Toto umelé dotovanie pankreatickymi enzymami sa z dlhodobého hľadiska vráti ako bumerang v podobe zlenivenia činnosti pankreasu a keď po dlhšej dobe užívania wobenzymu kvôli niečomu ho prestanete užívať, tak sa na vás budú lepiť choroby, čo vás “presvedčí” o jeho liečebných schopnostiach.

zlatusa

Neviem či zrovna ty by si sa mal smiať, ja narozdiel od teba mám dôvod na smiech a na radosť, keďže moja imunita je vo forme, keďže sa cítim dobré a nemám zdravotné problémy.
Ak budeš mať s týmto liekom skúsenosť tak potom skús napísať svoj názor ;)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Mimi89

Spociatku som bola skepticka, pretoze rozne vyzivove doplnky, ktore som uzivala na zlepsenie imunity nefungovali na moj organizmus. Stale som bola chora aj napriek tomu, ze som sa snazila upravit aj stravu, viac sportovat, otuzovat a nic. Nakoniec som skusila wobenzym, nemala som uz co stratit a navyse mi ho odporucila aj jedna znama, ktorej som doverovala. Nelutujem, pretoze konecne nieco zafungovalo a moja imunita sa vyrazne zlepsila. Ani som v to nedufala.