Zeby zlcnik? Mam z toho zachvat uzkosti

Príspevok v téme: Zeby zlcnik? Mam z toho zachvat uzkosti
cholee

Ahoj,

potrebujem poradit, najlepsie od niekoho, kto mal uz zlcnikovy zachvat.
Uz asi od nedele (po narocnej ture) ma pobolieva pod pravym prsnikom, ako keby medzi/pod rebrami, vyraza to dovrchensej casti hrudnika, aj chrbta ako keby, proste citim rebra.. je to taka pichava bolest, zhorsuje sa pri nadychnuti, kychnuti a pod., zaujimave je, ze najhorsia je ked si lahnem. Vcera sa to zhorsilo (dala som si strecing troska, nech sa ponatahujem, pretoze som myslela ze je to zo sportu, na ture som nemala moc dobre topanky, myslela som ze som si nieco natiahla/pricvikla nerv).
nezvracala som, negrgam ani ma vyrazne nenafuklo. akurat sa teraz citim, ze mam zvysenu teplotu. ale dnes som bola na slnku a hrozne malo pila, tak neviem.

kazdopadne sa bojim, ze mam zlcnikovy zachvat, ktory trva uz 4 dni, aj ked tie prve dva - tri dni to bolo na vydrzanie, teraz mna to uz hodne obmedzuje, boli to skoro stale, zvyraznuje sa to pri dychani a pohybe.

myslela som aj na nalomene rebro, ale nespominam si na ziaden uraz, takze to bude asi blbost.

isla by som k lekarovi, ale mam dilemu - som v zahranici, v sobotu cestujem domov a zajtra mam dolezitu vec v skole. ci vydrzat este dva dni alebo ist zajtra urgentne k lekarovi, ktoremu poriadne ani nerozumiem.

dik za vsetky rady, aj nejake upokojenia, teraz mam fakt nervy ze co ak umriem

JessicaI

Ak je to zlcnik mala by pomoct citronova stava.
V lekarni sa daju kupit aj kvapky Cinarofit alebo Cinarosan. Su to bilinkove kvapky a ked mam problemy s travenim vzdy si ich davam.