Správna strava

agartio

Teda, su na to aj lieky, antihelmetika, len tam je to zlozite, ako ich zohnat. Je to namierne proti ludom proste. Navody su po internete.
Ak chces a Boha prosis, tak potom v spravnom momente najdes tu spravnu vec, aj ked to chvilu moze trvat.

Ja som len pisal, kde hladat pricinu. To uz potom kazdy musi nejak vyhrat sam. Lebo kto o parazitoch nevie, tak bludi stale dokola

agartio

Prepac, je to podla mna prilis zlozite. Bolo by to asi tak na knihu.
Najhorsie je, ze tato vec s parazitmi je namierena proti nam ludom, takze kazdy je v tom boji sam. Asi jedina moznost je vzdelavat sa cez internet, a hladat.
Ja ti poviem, ze mne na nich najviac pomohli modlitby a prosby panu Bohu. Prave preto sem nechcem pisat, aj tak tomu nikto neveri, iba sa tomu smeju. Ale podla mna ludia su chori a idu k upadku, lebo stratili vieru a ducha. Kedysi vedeli ludia, preco Boha hladali a zili duchovne. No a tu aj konci moznost radit cez internet. Duchovno a internet, to nejde dokopy. Je to len na informacie. Odmeneni su ti, to co patraju, ale nie myslou... duchom.

agartio

to je zlozite, lebo kazdemu sadne nieco ine.
vacsinou je to zbytocne, lebo ludia maju parazity a tie im zozeru 90% zivin, a vylucia 90% toxinov. A oni sa stale zdravo stravuju, beru vitaminy, ktore splachuju do zachoda a stale sa detoxikuju, kym paraziti im vylucuju cely den nove a nove toxiny.

Cize... moja rada je taka, ze najprv sa zbav parazitov. Tym padom, zacnes ziskavat viac zivin, mineralov, atd. Cize aj na rovnakej strave ako mas teraz, budes ovela zdravsia. Ak zlepsis stravu s parazitmi, tak sice sa ti trosku polepi, ale v zasade, na 90% svoje usilie splachujes do zachoda.

K tvojej otazke ale -
v tele vycistenom od parazitov, funguje vzdy najlepsie doobeda ovocie, ovocne stavy, alebo zeleninove stavy.

Na obed a veceru je to na tebe.
A este jedna rada. Ako prve zacni pit cistu vodu, tak pol hodinu pred prvym jedlom. Aspon pol litra. Ale kludne aj liter. Toto je este dolezitejsie, nez samotna strava.

Najčítanejšie články