Ako sa dostať k obedu kolegyne?

Príspevok v téme: Ako sa dostať k obedu kolegyne?
beskyd

priatelia, takáto vec.. v práci mám kolegyňu, na ktorú som dosť namotaný, akurát že pani je odo mňa o dosť staršia a okrem toho je vydatá, čiže neprichádza do úvahy niečo riešiť. ale denne ju vídavam na chodbe, schodoch a pod. a vzbudzuje to vo mne pomerne silnú emóciu... zistil som ale, že narozdiel od ostatných kolegov nechodí normálne na obedy, ale z domu si nosí jedlo a to potom konzumuje vo svojej kancelárii. napadlo mi, že keď už mi nemôže dať nehu v štandardnom partnerskom poňatí, mohol by som ju vnímať prostredníctvom pokrmu, ktorý sama prichystala, že by som sa k tým jej obedom nejak dostal a z času na čas ho normálne zjedol. kolegovi som preto navrhol, že mu dám 5 gastrolístkov, ak mi zoženie jej obed, ale ten to odmietol.. no a problém spočíva v tom, že sa vôbec neviem vynájsť, ako by som sa k tým obedom dostal najlepšie tak, aby som z toho nevyšiel ako úplný debil. vedel by niekto poradiť ako to zinscenovať? prostredníctvom toho pokrmu by som od nej sprostredkovane dostal ako keby tú nehu, lásku a pohladenie, ktoré mi fyzicky ako žena nemôže dať, resp. to ani nemôžem od nej požadovať, len problém je v tom, že sa neviem dostať ani k tomu jedlu. vďaka za každú radu vopred.

doubledog

tebe teda riadne prepina :)

skus nejak zinscenovat, ze to jedlo akoze znehodnotis
povedzme povies, ze si si nieco daval do chladnicky a to jedlo spadlo na zem, tak si ho musel vyhodit
pricom ho samozrejme zjes

zaujima ma, ake pocity budes mat, ked ho zjes, ake uspokojenie ti to prinesie

nehaVpokrme

"napadlo mi, že keď už mi nemôže dať nehu v štandardnom partnerskom poňatí, mohol by som ju vnímať prostredníctvom pokrmu, ktorý sama prichystala"
tak toto je asi najsmiesnejsia uchylaren aku som kedy pocul :D

LILIII

ta3 ??!!!!!! tá ta3 od protinozcov ? ci sa mylim ?
ak sa nemylim, tak som rada ,ze si sa vratila na zdravie .... jeeda aspon jedna super sprava :) ked uz hentu tvrdohlavu palicu nepresvedcime a to mu tu nikto nechce zle ,len on asi zije na oblaciku

ta3

LILIII, ja na to tiez cakam, ale asi cakame viaceri zbytocne, Beskyd je tvrdohlava palica

Beskyd, ano, dlho som tu nebola, bola som na totalnej samote mimo internet a musim povedat, ze toto forum mi dost chybalo
ano, intelekt a city sa casto priecia, ale preboha, ved uvazuj normalne, ocarila Ta, to beriem, ale co budes mat z toho, ked jej vysnivany obed zjes?, vlastne nic, len budes lietat v oblakoch, zlez konecne na pevnu zem a pokus sa o kontakt s dievcatom, ktore Ti da toho ovela viac (a Ty jej) ako chutny obed, aj medzi dievcatami najdes podobny skvost a navyse dostupny, len preboha nezacni si zase namyslat, ze si nie pre nu dost dobry, skoda takto obchendovat v oblakoch, zacni zit, mas na to, zelam Ti to